Jdi na obsah Jdi na menu
 


Procházka Lesem

Projděte se Lesem psích duší a seznamte se s novými přírůstky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Něco veselého

(Peggy100, 17. 3. 2013 16:56)

Čest práci. Mám pro Vás tip, je to ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - ideální na jaro, když je večer hodinka času... Já si takto přivydělávám již od ledna a je to naprosto super!! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka.. Více info na www.CervenaCerna.cz

Filípek bude žít věčně...

(Šárka, 10. 1. 2013 13:26)

Jsem ráda že jsem se dověděla od p.Dany že tohle místo existuje,udělala jsem dobrou věc,sama miluji stromy od mládí,dávají sílu a jsou krásné,Filípek bude žít věčně.Je to úžasné že tohle někdo udělá pro mrtvé pejsky,moc vám všem děkuji jste užasní lidé Šárka

Re: Filípek bude žít věčně...

(Eva Hačmor, 13. 1. 2013 8:30)

I tenhle komentář jsem bjevila pozdě, omlouvám se a děkujeme♥. Už se těším na jaro, až Filípek vyžene lístečky. Jak se tak stane, hned pošleme foto.

Nejlepší co jsem mohla udělat pro Lejdynku

(Dana, 8. 12. 2012 18:55)

Je to nejkásnější místo,které jsem mohla vybrat pro stromeček Lejdynky.Dívám se,že i Filípek je na fotečce hned vedle Lejdynky. Na hafících jsme s jeho paničkou přátelé.Tak mám radost,že jsou spolu.Jste úžasní a moc Vám všem děkuji,moc dobře vím,že to nemáte vůbec lehké.Ale je to nádhera.Děkuji Vám.Dana ps.Na tohle místo,se budeme vždy rádi vracet!

Re: Nejlepší co jsem mohla udělat pro Lejdynku

(Eva Hačmor, 9. 12. 2012 16:46)

Moc děkujem za krásný komentář, paní Dano. Vždy tam vyřizuju stromečkům pozdravy. Stejně tak Ali i Eva H.

Re: Re: Nejlepší co jsem mohla udělat pro Lejdynku

(Eva Hačmor, 13. 1. 2013 8:27)

Tenhle komentář jsem objevila dost pozdě, omlouvám se. Moc děkujeme. Vaše Lejdynka, můj Morgýšek a mnoho dalších budou žít ve svých stromech i stovky let. Vždy budou přopomínat to souznění člověka a psa.