Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pyramidy

Příspěvky

Pyramida z Gympie - Austrálie

14. 8. 2011

Ani v Austrálii pochopitelně nechybí pyramidy. Ta asi nejznámější je postavená z místního granitu a najdete ji u vesnice Gympie. Domorodé obyvatelstvo v tom  má jasno, postavili jí prý nositelé kultury. Byli blond a velmi vysocí. Podle jednoho z nálezů by měla být tato pověst pravdivá. Farmář našel zbytek čelisti na poli a podle velikosti stoličky, musela daná osoba měřit okolo  tří metrů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Pyramidy | Komentářů: 1

Pyramidy v Číně

13. 6. 2011

A máme tu další pyramidy, co se moc nehodí. Video jsem bohužel nesehnala, ale obrázků máte dost. Nakonec jsem přidala jednu z pověstí o Dropech, národu neobvyklého vzhledu, který měl nedobrovolné přistání v čínských horách.  Co našli archeologové v jejich hrobech?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Pyramidy | Komentářů: 1

Pyramidy v Bosně

24. 5. 2011

Když někdo udělá objev, který prostě vědcům nejde pod vousy, tak z něho udělají blázna.  Stejně na tom byl i objevitel bosenských pyramid. Dokonce byl nařčen, že pyramidy jsou padělky. Já teda moc lidí neznám, co by padělali pyramidu  ještě ji i zalesnili. Sama jsem si před mnoha lety všimla, že tři mám na dohled. A proč ne? Jsou všude na světě. Koukněte se okolo sebe a možná si všimnete, že například váš hrad stojící v  na podivném kopci a jinak v naprosto rovné krajině, je vlastně trochu podivný. Kopec s pravidelnými tvary podle mne prostě podezřelý je. A věční oponenti "vědci"? Ti se nám snaží namluvit, jak matka příroda prostě umí i pyramidy. Zajímavá cháska, tahle věděcká opozice. Dává jim snad někdo pokyny? Utajovat, utajovat, utajovat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Pyramidy | Komentářů: 0