Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 4.9.2011 cvičily jen statečné ženy

4. 9. 2011

  p8310125.jpgPředpověď na neděli (00-24):
Jasno až polojasno, večer od západu přibývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 14 až 11 st.C, nejvyšší denní 27 až 30 st.C. Slabý východní až jihovýchodní 1 až 4 m/s bude během dne zesilovat na mírný 3 až 7 m/s.

 

 Tohle je náš nový kruh a Morgan ho už testoval

 

 

   

img_4907--w-.jpg

 

Testovací skoky proběhly na výbornou. Dva ze dvou, Rú i Morgan doporučují 

 

 

 

 

 

Protože si poradíme vždy, proběhla teorie nácviku stop, finta, jak se balí stopovačka, kde jí nosit a jak jí vlastně používat. Co je nášlap, jak cvičit stopu, aby psa to bavilo a nemusela se posýpat pamlsky, jak je to nyní zvykem. Dozvěděly se, jak vítr pach ovlivní  a vše, co je potřeba o stopách vědět. (Fotky ze začátku stop jsem skoro nestihla, Ellie se omlouvám, začala jsem fotit až když našla aport. Alena) 

 

img_0005.jpg

Pak si dámy zkusily našlápnout svou první stopu. I přes horko pejsci hned pochopili  a všichni si svou první rovnou, krátkou stopu zkusili. Výsledek předčil očekávání. Máme stopařské talenty.  Art, Bea i Ellí, vzala jsem to podle abecedy, tuhle novou zábavu ocenili. Všichni jsou to aportéři, takže předpoklad lehkého nácviku stop je . Pak trochu cvičení, kdy jsme musely dělat časté přestávky, psovodky byly značně propečené. Dámy, klobouk dolů, jste jedničky.  Snad už příště bude normální počasí. Těšíme se na vás všechny, medium propečené Alena + Eva

img_5065.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky cvičení 4.9.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář