Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 29.dubna jsme cvičili

29. 4. 2012

hacmor1.jpgMoc se nás sice nesešlo, ale cvičili jsme doslova v potu tváře. Pejskům vedro snad ani tak nevadilo, jako psovodům. Těm, co jsou nemocní a dnes nemohli mezi nás, přejem brzké uzdravení a úraz, aby nebolel.

Dneska i Alena přišla k úhoně, Lessan jí chtěl sežrat a málem se mu to podařilo. Přežila, je to dobré, ale zítra asi rukou moc mávat nebude. I to se někdy stane.

O Beatce jsem dnes řekla, že má sloní pamět, fakt, ta psí holka je úžasně chápavá a dobře se učí. S poházenými pamlsky jsem jí nenachytala. Kdo si myslí, že bernský salašnický pes se nehodí pro výcvik, asi by koukal. Jen chodit častěji, škoda, že paničce to málokdy vyjde. Ale na fotce je vidět, že jim to vzájemně sluší. Na odložení sice havajuje na kýtě, ale cvik je provedený jinak čistě.hacmor-3.jpg Ani okolo jdoucí narušitelka Alča ji nevyvedla z míry.

 

 

 

 

 

 

Musím pochválit Kryštofa se Sárou, souhra obou už byla dnes patrná. Možná se Kryštof přestal i trochu stydět.hacmor4.jpg Borderce Sáře je teprve 5 měsíců.

Eva s Lessanem na své teprve druhé hodině se také velmi snažili. Ono není lehké vycvičit psa, ale je vidět, že pokrok tu je. A odhodlání v tváři také a já moc chválím.

hacmor-5.jpg

Maruška s Abie na své druhé hodině se taky moc snažily, aportovací Abie je moc šikovná. Jen jí vyvedl z míry hluk několika nákladních aut. Chválím její odložení.

hacmor-6.jpg

 Procházení mezi pejsky, to je další, co jsem rychle nafotila.

hacmor-7.jpg

A ještě jedna fotečka a končím.

hacmor-8.jpg

Těšíme se na další výcvikovou hodinu za týden ve stejný čas. Alča určitě dodá i další fotky.

Eva a Alena

hacmor2.jpgNěco málo jsem stihla a přidala do fotoalba. Ještě že Eva to dnes pohotově zvládla i za mně.

 

Náhledy fotografií ze složky cvičení 29.4.2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář