Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 24.7. nás bylo zase víc

24. 7. 2011

Slíbila jsem pochválit Dášu s Endíkem, dnes svým výkonem brali dech. Bylo radost pohledět. Myslím, že až Dáša přemůže strach ze zkoušky, mají ji v kapse. Opravdu tam je vidět, že trénují všude a za každé situace. Zlomyslně jsem jí nafotila při jediné chyběp7240545.jpg, ale to se zrovna Dex zuřivě vrhnul na vlastní paničku, tak to rozhodilo všechny ostatní.

 

 

 

 

 

 

Mimo jiné jsme trénovali rozlišení předmětů,

p7240543.jpg

kde si vedli pejskové velmi dobře, přestože jsme měli okolo ještě rozházené lákavé kousky fujtablů, okolo kterých dnes dělali poslušnost. Průchod bavícími s pískající hračkou, si hrajícími osobami, byl velmi těžký.

p7240540.jpg

Kookyho to zaujalo víc, než chůze u nohy. Ale těžko na cvičišti, lehko na bojišti - v reálu. Dnes jsme toho stihli opravdu hodně, ale i na zábavu došlo.

p7240546.jpg

Dál nechám pokračovat Alenku.

Moje pokračování je tady s malým zpožděním. Nafotila jsem trochu víc obrázků a editace se protáhla. Dnešní cvičení probíhalo skvěle. Sešlo se nás opravdu hodně a dvě nové adeptky o výcvik okamžitě zapadly mezi naše žáky. (5ti měsíční štěňata bernského salasnického psa a leonbergra). Webové stránky malé berňačky Bei si můžete prohlédnout na:mimibea.webnode.cz/

img_4355.jpg

První seznamovací hodina se sice odehrávala stranou od ostatních, ale stihly jsme probrat základní cviky. Majitelky nejsou žádné začátečnice a musím chválit jejich odpovědný přístup k výcviku. Prošly jsme si úspěšně celý výcvikový areál i s nastraženými „odpadky“.  Po cvičení následovala honička na rozloučenou.

img_4406.jpg

Na příští hodinu si přineseme hlavně aportky a hračky, pro povzbuzení zájmu. Dnes jsme využily šišky a jablka.

Tak za týden na shledanou Eva a Alena.

 

Náhledy fotografií ze složky cvičení 24.7.2011