Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 17.7. jsme se sešli v hojném počtu

18. 7. 2011

Přivítali jsme nováčka amerického buldoka paní Jany a přišel se na chvíli podívat budoucí adept cane corso Mikeš. Dex přivedl i paničku, které patří velké díky za pořádnou dávku cukrářského štrůdlu. Opravdu BYL vynikající. Musím pochválit Madlu, co dnes s Dianou předvedly bylo exelentní. Chůzi po papírech zvládli všichni. Rozlišování předmětu pejsky bavilo. Kooky se snažil zabavit sice lákavé balónky kolegů, ale dělal to dnes poprvé.p7170523.jpg Alena se věnovala nováčkům a ke konci hodiny bylo vidět, že psovodi pečlivě naslouchali a vše se snažili provést v praxi.
 

p7170519.jpg

p7170520.jpg Velmi šikovně si vede Art, páníček sice pořád zapomíná, že jeden povel stačí, ale na druhou hodinu to bylo skvělé.

 

První hodina Arga amerického buldoka byla seznamovací. Paní Jana překonala obavy z kolektivu a pokud bude důsledná, z Arga se určitě stane příjemný společník. Zatím musí tužit svaly a cvičit chůzi na vodítku.Tommy- kokršpaněl - má dnes jedničku a pochvalu. Je vidět, že pilně doma cvičil a i s novinkou chůzí na kladině se popasoval. Charlie - irský setr - sice stále využíval každé chvilky k odpočinku, ale nakonec předvedl, že chůze po papírech a kličkovaná mezi ostatními psy mu nedělá problémy. Další fotografie z dnešního cvičení si můžete prohlédnout v přiloženém fotoalbu.

Tak zase příští neděli se těšíme na všechny. Eva a Alena

 

Náhledy fotografií ze složky cvičení 17.7.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář