Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 1.5. 2011 jsme opět vyrazili do terénu

1. 5. 2011

Prošli jsme civilizací mezi řvoucími psy a dětmi, naši pejskové se všichni chovali ukázněně a příkladně. Tak to má být. Ema si ještě před výcvikem došla za mým Morganem, jestli nemá na cestu nějakou sváču, jak to dopadlo uvidíte na fotce. Přece své lásce neřekne ne. V lese jsme1.5.2011_030.jpg udělali řadu a připravili se na přivolání, když tu náhle podle všech pejsků prolétlo řvoucí dítě. Rodiče byli naprosto v klidu a velkoryse si podrželi alespoń svou vzpouzející se fenu.  Naštěstí se nic nestalo, ale nemuseli to být naši ukáznění pejskové. Mohlo být hůř. Trénovali jsme tvrdě v tom nejhorším terénu, kde chůze u nohy byla značně obtížná a tam se pěkně prověřilo, jak výcvik nese ovoce.  Použili jsme opět nejrůznější přírodní překážky. Překonání vodního příkopu kupodivu prošlo bez utopení psa nebo psovoda.   Odložení v lese šlo všem pěkně, stejně tak přivolání a další cviky. Toulavého psa jsme naštěstí nepotkali, vše dopadlo na jedničku. Myslím, že psovodi i psi budou hezky spinkat. Příště budem cvičit na cvičáku a něco s Alenkou vymyslíme, aby cvíčo nebyla nuda, pracovalo se na přesnos, no, těšte se.

Hačmor - Eva a Alena.

img_2373.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky lesní cvičení 1.5.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEZVA CVÍČO

(Lidka www.zdvorakovasadu.wbs.cz, 3. 5. 2011 9:21)

AHOJKY EVIČKO A OSTATNÍ,
ZÁVIDĚLA JSEM VÁM LESNÍ CVIČENÍ,ŠKODA ,ŽE JSTE TAK DALEKO ,URČITĚ BYCH SE K VÁM VŠEM PŘIDALA,TAK SNAD PŘÍŠTĚ ,MUSÍM SE S TEBOU EVI DOMLUVIT.HEZKÝ DEN VŠEM ,MĚ SE TO MOC LÍBILO JAK JSTE PILNÍ.

Re: BEZVA CVÍČO

(Eva, 3. 5. 2011 15:49)

Liduško, díky za chválu, klidně přijedˇ si s námi zacvičit kdykoli a třeba i na lesní cvíčo. Rozhodně nebylo poslední. Teda pokud nebudou komáři v přesile. Pořád se snažíme, aby se líbil nejen Hačmor reálný, ale i elektronický.