Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli 10.7.2011 jsme cvičili

10. 7. 2011

 img_3984.jpgCarlie (4 měsíce) byl z první hodiny poněkud unaven a využíval každé chvilky k posilnění spánkem. Jeho nový kamarád německý ovčák byl v správném rozpoložení a výcvik mu šel k duhu. Do příště za domácí úkol - procvičování povelu  - sedni.

Pokročilí se připravovali na pachové práce a Diana projevila svoje vlohy, při vyhledávání předmětu. Označila svůj předmět jako profesionál a bez zaváhání, je to talent. Zkoušeli jsme i přenášení psa, jednu z disciplín zkoušky  ovladatelnosti psa  ZOP. Tunel pejsky baví, tak jsme speciální cviky trochu rozšířili.   Endy s Emou se proběhli tunelem zatím co Dex s Dianou cvičili odložení. Dex má stále problém s uklidnění při průchodu cizí osoby a tak jsme se všichni vystřídali, aby si to mohl co nejvíc vyzkoušet. Bohužel reakce Mirka jsou neskutečně pomalé, rady nerespektuje a pozici vůdce podceňuje. Výsledek je Dex, agresívní vůči svému pánovi i okolí.  Jinak celou přípravu na zkoušku by měli v kapse. Všechny moc chválíme, opravdu v tom horku podali suprové výkony.

Horko sice bylo, ale několik konví s vodou dokonale osvěžilo a Rú jen litovala, že sluníčko vysušilo trávu po noční buřizně do sucha a ani loužička nezbyla.

Tak za týden se opět těšíme Eva a Alenaimg_3988.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky cvičení 10.7.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář