Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tvářička - Jak se stát tváří firmy Jan Salač

15. 4. 2011

 img-027--4-.jpgBylo to tuším v říjnu, co jsem se od Evy Slivanské dozvěděla o akci firmy www.salac.cz Jan Salač – reklamním kalendáři z fotek pejsků. Nápad to byl skvělý, a tak jsem se pokusila zapojit více pejskařů - mocné kouzlo internetu. A jasně, zapojila jsem se taky. Co bylo jednodušší než poslat fotku; navíc za účast byla přislíbená poukázka na odběr zboží. No pak se ale v podstatě nic nedělo.

Pustila jsem kalendář ze zřetele – až někdy v listopadu se mi Velkoobchod Salač ozval, kam že mají poslat poukázku za zveřejněnou fotku. No zajásala jsem v euforii, navnadila rodinu, že Besi bude v kalendáři.. v mezidobí byla fotka Besi zveřejněná i na webu Velkoobchodu Salač – prostě paráda. A pak to přišlo rekamní kalendář v poště. Já natěšená, manžel zvědavostí dokonce přijel dřív z práce.. A průšvih! Besi v kalendáři je – jenže původní fotka je ořezaná, zrcadlově otočená a ještě místo aspoň teda Gina, když ne Besi je v titulku napsáno Gino, maj. Romana Ormandy. Rodina mě nejdřív sepsula za výběr naprosto nevhodné fotky, a ten nápis jsem si taky odskákala.. no prostě, doma se mnou nemluvila ani klika u dveří.

Ale časem se to faux pas rozleželo manželovi v hlavě – fotka ať už jakákoli – přece prezentuje Besi a toho by se dalo využít! Takže následovala další objednávka granulí a očekávání dodatečných reklamních výtisků, které se po mírném nedorozumění se střediskem VO Salač v Olomouci povedlo získat. Hurá – kalendáře šly do oběhu. Nicméně mne ty drobné zádrhele vyčerpaly a už jsem jaksi nezaregistrovala, že souběžně s akcí kalendář probíhá i soutěž o Tvářičku roku. Jaké teda bylo překvapení, když se na konci ledna ozvala centrála VO Salač znova se sdělením, že Besi se stala „Tvářičkou roku“a přísluší jí výhra – odběr krmiva v hodnotě 5000,- Kč! Rodina přehodnotila kritiku mnou zaslané fotky, nicméně mailovému sdělení zas až tolik nevěřili. Ale ona to vážně byla pravda – po urgenci odběru zboží ze strany VO Salač přijela dodávka s cca 100 kg granulí a hromadou pamlsků tak na pětiletku. Na Besinině úspěchu se přiživily i naše kočky – i když se Tvářička roku týkala jen psů, čičiny se u „Salače“ stravují taky.   

besi-s-vyhrou.jpg

 

A ještě dodatek? Původně zavrženou fotku si VO Salač vyžádal k titulní stránce nového katalogu zboží. To už jsem neměla odvahu doma prezentovat, takže o zveřejnění v katalogu se dozvěděl manžel až na stánku na NVP v Ostravě. Překvapení bylo povedené – od nevěřícného úžasu, přes radost až po hrdou prezentaci před každým ochotným posluchačem. Ani Besi neušla pozornosti a osobně se seznámila s panem řidičem i dalšími zaměstnanci střediska Olomouc.

Myslíte, že je to konec? Ještě ne. VO Salač podobných soutěží (pořádá třeba ve spolupráci s webem Hačmor) víc. A opravdu stojí za to se byť jen symbolicky zapojit. Není neobvyklé, že nakonec jsou odměněni všichni zúčastnění. Jako při akci „Velká soutěž o krmiva“. Je velmi sympatické, že granule z VO Salač nejen chutnají a prospívají mazlíčkům, ale také že si obchodník váží svých zákazníků a umí být vstřícný a velkorysý.

Ještě jednou díky – a hodně spokojených strávníků i jejich majitelů.

Romana Ormandy a Gina-Besi     

img.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář