Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slečna Sisi

21. 3. 2011

sisi-521.jpgDobrý den,
Zdravím všechny dvounohé a čtyřnohé kamarády. Dovolte mi. abych se Vám představila, jsem malá čivaví slečna jménem Sisi, tedy podle průkazu původu Pamela Damastro. Jako většina čivavek mám, tak trošku vybíravý jazýček a proto moje panička hledá vždy ty nejlepší dobrůtky, které pro nás naši dvounozí vyrábíte. Dlouho jsem si vybírala a nechtěla sem baštit co mi panička kupovala, až jednou na návštěvě u mojí čivaví kamarádky, jsem ochutnala malinké, voňavé granulky značky Sportmix, které mi okamžitě zachutnaly. Moje panička měla velkou radost, že objevila granulky, které mi chutnají. Pátrala na internetu, kde našla Velkoobchod Salač, který mi granulky přiveze až domů. A ne jen to, teď mám vše na co si jen vzpomenu, dostávám salámky, paštičky, hm a ty pamlsky! No co Vám budu povídat ,,Mňam“. Teď jsem plná síly a elánu, takže se můžu vesele prohánět na výstavách a pyšně se ukazovat, jak moc mi to sluší. A velkoobchod Salač všude jen doporučuji, protože plné bříško je k nezaplacení. Teď už jsem, ale unavená, takže si jdu k paničce lehnout na klín a jdu spinkat.
Dobrou noc, všem psím i lidským kamarádům Vaše čivavka Sisi a moje panička 
 Zuzana

 

6.3.2011

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

slečna Sisi

(Kratochvílová, 3. 4. 2011 13:49)

Krásný článek. Slečnu Sisi znám osobně a opravdu to tak bylo.

krmení v poměru k velikosti

(Tibor R., 1. 4. 2011 13:08)

Krásná fotka Sisi. Jen by mě zajímalo, jak dlouho vydrží pytel Sportmixu "čivavce"? Náš Endy - kokršpaněl, ho má tak na měsís! Asi bych si měl pořídit čivavu, ušetřil bych.

Jen ať ji nadále chutná!!!

(Petra, 29. 3. 2011 5:05)

Tak tomu přesně rozumím,jsou psi ,kteří mají obrovský apetit a sní na co příjdou a jsou psi ,kteří si jen přičichnou k misce a jdou pryč.Je dobře ,že Sisi našla granule ,které ji chutnají a její panička má teď o velkou starost míň.

Společná bašta

(Arnošt, 28. 3. 2011 13:37)

Dobrý den Zuzko a "Sisi",
i naši pejsci "jsou" na Sportmixu. Přestože máme plemeno NO (poněkud větší rasa) a pudla, obě fenky si potrpí na menší granulky. Proto i my, krmíme modrým Sportmixem.
Arnošt, Amálka a Vally

dobrou chuť Sisi

(Šárka, 26. 3. 2011 15:28)

Ahoj, nedivím se Sisi, že Ti chutná! Já Bondy labrador také miluji Sportmix a moji milí páníčkové mi ho také kupují. Takže dobrou chuť :-) Sisi
Bondy a panička Šárka

Siska

(Simona a Petr, 25. 3. 2011 6:51)

Přejeme čivaví slečně Sisi a paničce Zuzce úžasné chovatelské úspěchy. Na fotce vypadá Sisi opravdu dobře. Asi jí krmivo značky Sportmix opravdu chutná!!!
I naši pejsci a kočka jsou spokojenými "odběrateli" této značky.

zažívací potíže

(Nikol, 24. 3. 2011 18:05)

Moc hezká fotografie čivaví slečny. Také máme psí slečnu, jen se nedá takhle krásně u granulí vyfotografovat. Má totiž trochu jiné rozměry - je to doga.
Ještě donedávna trpěla velkými zažívacími problémy. Na doporučení veterinářky jsme z jídelníčku odstranili granule a začali vyvářet jako v grandhotelu. Naštěstí před půl rokem mi kamarádka přinesla na zkoušku vzorek Sportmixu a veškeré problémy se zažíváním byly pryč. Naše Andy se opět začala stravovat v "bufetu" a nám skončila práce šéfkuchařů.
Naše Andy má nejraději červený Sportmix.

nápadník

(Jindra, 24. 3. 2011 17:35)

Náš "čivaví" mazlík se jmenuje Senty a zbožňuje Sportmix. Ale teprve dnes se asi opravdu zamiloval. Fotografie Sisi je naprosto úžasná. I náš pejsek je tak trochu "model". Občas míváme pocit, že svůj styl pochytil od Cindy Crawford. Takže ideální trojice je na světě.
Sisi + Senty+ modré granulky Sportmix.

slečna Sisi

(Milena, 24. 3. 2011 11:41)

Láska prý prochází žaludkem, a proto si starostlivá panička vhodně vybrala mlsky od Sportmixu. Zaslouží pochvalu, protože jí na Sisi záleží a ta to jistě ocení svou spokojeností!

Sisi

(Andrea, 23. 3. 2011 20:43)

Taková psí princezna si zaslouží jen vybrané dobrůtky :-) Hodně štěstí!

Sportmix je prostě NEJ !

(Jiřina, 23. 3. 2011 11:47)

Ano,prostě je to tak. Sportmix je skutečně nejlepší! Naše fenka Dášenka-bígl je velmi vybíravá,ale na sportmixu si labužnicky pochutnává a díky němu je spokojená,hravá,má lesklou srst a krásnou postavu. Dejte ochutnat i vašim pejskům a uvidíte na jejich očích,jak budou spokojeni.

pochvala

(jitka, 22. 3. 2011 15:35)

náš pes Chip si velmi oblíbil granule sportmix, také mu chutnají některé dobrůtky.I kocour už granulky sportmixu ochutnal, a i
když je to velký mlsoun, granule mu chutnají. Vřele je všem doporučuji.

Re: pochvala

(Eva, 22. 3. 2011 17:20)

I Chip může napsat do soutěže, pořád ještě běží do 31.3. a zúčastnit se o pěknou cenu.

mluvit z duše

(Klára, 21. 3. 2011 18:58)

Asi každý to zná a Sisi to jen potvrzuje. Mlsný jazýček a nenasytné bříško...Úděl nás chovatelů! Hledáme, vybíráme, zkoušíme. Povedlo se. I naše Kellynka s Ťapkou si pochutnávají na granulkách Sportmix a dalších pamlscích.
Mazlíčkům přejeme SPOKOJENÁ BŘÍŠKA a majitelům SPOKOJENÉ MAZLÍČKY.

A Tobě Sisi spoustu takhle úžasných fotografií.......

Re: mluvit z duše

(Eva, 22. 3. 2011 4:29)

Tak ať se taky zúčastní soutěže, když papají sportmix.

zmlsaneček

(Františka, 21. 3. 2011 13:46)

no, jsou to jistě starosti, když pejsek nechce to a zase ono (u nás tohle povrzuje koucour, skutečně mlsný jako kocour). Já mám starosti spíš opačné, aby Ari nesežral vše, co jen vzdáleně připomíná poživatinu. Nejen že mu hrozí alergický záchvat - což mu je při krádežích srdečně fuk, tak krásně si to ulovil :-), ale také nebezpečí. Dnes ráno statečně vyblinkal kus jakési černé látky, absolutně NETUŠÍM, kde k ní přišel!!! Ale u čivavndy tohle nehrozí, ta má ke stolu daleko. Arouškovi stačí pouze opřít čumák a je u talíře, ani ne špičky soutpat nemusí :-))

Slečna Sisi

(Monika, 21. 3. 2011 9:56)

Mám stejnou zkušenost z rozmlsaností mé čivavky a vím jak je těžké najít dobroty ,které by ji chutnaly,proto přeji Sisi ,aby jí nadále chutnalo :-)