Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naomi z Chocerad

19. 3. 2011

naomi.jpg

Jsem již dáma v letech, která si užívá krásné stáří se svojí smečkou, která čítá celkem 4 členy, vlastně 5, ale ten pátý člen je kočka. No, vzala jsem ji na milost, je s ní někdy i legrace.

Jenže, než jsem se dostala do této smečky, prožívala jsem pekelné dětství a vlastně i mládí. Kromě bití, kopání a nevenčení, jsem dostávala občas nějaké jídlo, zhruba tak 4x do týdne, které zrovna bylo k mání. Byl to pro mne vždy svátek, takže jsem zhltla co bylo. Ke své nové paničce jsem se dostala ve 3 letech ve velmi zuboženém stavu. Měla jsem pod váhu cca 15 kg, ani paní doktorka na veterině málem nepoznala, že jsem německá doga. Panička si ale věděla rady, protože má zkušenosti se psy a navštívila odbornici ještě lepší, která papání pro pejsky prodává. Holky daly hlavy dohromady a začaly mi po malých dávkách, nejprve 4x denně, dávat to dobré papáníčko. K tomu jsme s paničkou začaly dělat procházky, do roka jsme již chodily na pořádné výlety a já, světe div se, měla správnou váhu dospělé německé dogy. Nohy byly krásně rovné, srst byla fakt úžasná. Když mi bylo 6 tak jsem porodila ve zdraví svá krásná štěňátka.

Dnes je mi 9, což nikdo nepředpokládal, že se vůbec dožiji, baštím stále stejnou značku PRO PAC a je mi báječně.

 

4.3.2011 Naomi z Chocerad           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krásná Naomi

(Eva Levínská , 25. 3. 2011 13:20)

Zdravím krásnou Naomi a její hodnou paničku,moc smutný příběh s dobrým koncem a přeji Naomi hodně zdravíčka a plno spokojených chvil se svou milující paničkou .Eva a její ovčouni

reakce

(Zlatka, 19. 3. 2011 16:16)

Zdravíme šikulku Naomi a přejeme jí ještě plno výletů a spokojených chvil se svojí milující paničkou :-) Zlatka+Sany

Naomi

(Eva, 19. 3. 2011 7:53)

Nejdřív jsem se zařekla, že nikomu nebudu dávat v soutěži komentář, ale tady prostě musím. Naomi je skutečně takový obří zázrak. Každý, kdo zná dogy, ví, jak většinou rychle tito psy stárnou a odcházejí. Dost často je to právě věk okolo 6 let. V právě v tomhle věku 6 let se Naomi zamilovala a dala život hejnu malých naomátek. I feny jiných plemen by už mohly mít problémy, ale prvorodička Naomi vše zvládla na jedničku. Její příběh mne opět utvrdil v tom, že pro pac kudy se sype, tudy pomáhá))))))), jak říkají moji zákazníci už léta. Naomi, přeju ti dlouhá léta. Ještě zde dodám, protože to lidi zajímá, pro pac je tak dobře ztravitelný, že Naomi má 20 kg pytel pro pac large breed, na zhruba 6 týdnů. Což u obříků umí být takto úsporné krmení jen málokteré.