Jdi na obsah Jdi na menu
 


Montyho příběh

22. 3. 2011

Vážená poroto, milí čtenáři budu Vám vyprávět příběh, který se stal asi před 2 lety. Bydlím s manželem, dvěma dětmi a momentálně i se dvěma  jorkšíry v rodinném domě v Sázavě. Mladší se jmenuje Jenny (16 měsíců) a starší je Monty (8 let), o kterém Vám budu vyprávět.img.jpg

Byl to normální všední den jako každý jiný. Přišla jsem odpoledne domů z práce a Monty mě radostně přivítal jako vždy. Dostal jídlo,ale moc ho nesnědl. Po procházce venku se napil a spokojeně ulehl a spal. Večer přijel manžel a náš Monty byl už divný. Vůbec  ho nepřivítal a spíše jen polehával. Odmítal dokonce i pamlsek. Takže Nám vrtalo hlavou co s ním může být. Měl  hodně tvrdé a nafouklé bříško. Proto jsem vzala telefon a zavolala naší veterinářce. Vylíčila jsem jí situaci a o to víc mě překvapilo její jednání. Protože už neměla ordinační hodiny, normálně nás sprostě odmítla (i když bydlí o ulici dál). Ještě nás vystrašila, že může mít nádor.

Byla jsem s toho strašně špatná a myslím si, že doktorka s takovým jednáním, by takovou práci neměla vykonávat.Vždyť je to přece podobné jako u člověka.Také je to živá bytost. Samozřejmě máme už jiného veterináře, u kterého se tato situace už nemůže opakovat. Nezbývalo tedy nic jiného, než vzít auto a jet na pohotovost do Českého Brodu.  Byli jsme uvnitř asi 10 minut. Montyho  vyšetřili, dostal injekci (kterou špatně píchli) a bylo nám řečeno, že musel něco špatného sníst, i když vím, že to není možné. Zaplatili jsme tisíc korun a jeli domů. Celou noc jsem moc nespala a hlídala ho, znáte určitě ten pocit. Naštěstí ráno byl už lepší, došel si na velkou a vypadá to, že měl asi jen nějakou zácpu.                                                 img--2-.jpg

Za dva dny na to jsme zjistili, že má zanícenou bulku v místě, kde dostal injekci. Takže jsme opět jeli do Českého Brodu, kde samozřejmě svojí chybu nepřiznali. Vyčistili ránu a jezdili jsme tam ještě asi 3x na vyčištění a kontrolu.Ve finále nás jejich chyba stála tisíce tři. Dnes už vím, že nehorázným způsobem tahají z lidí peníze. A pokud to nebude nutné, nikdo mě tam neuvidí. Za nedlouho jsme hledali někoho na střihání a známá nám poradila paní Slivanskou z Chocerad. Asi je to osud, protože to je přesně člověk, kterého jsme hledali. Vyprávěli jsme jí náš příběh a ihned věděla co s tím, aby se to už neopakovalo. Můžu vám říct, že měla pravdu, bylo to všechno jen stravou. Poradila nám jaké granule a pamlsky máme dávat a od té doby je vše v pořádku. Je to prostě člověk, který má mnoho zkušeností a rozumí pejskům. Můžu klidně říci, že je víc než leckterý doktor. 

Na závěr bych jí touto cestou chtěla strašně moc poděkovat za všechno co pro pejsky a lidi dělá. Je to prostě člověk na pravém místě. Všem jí velice doporučuji. Také je mojí povinností  poděkovat výrobci a všem distributorům krmiva značky PRO PAC. Je to nejlepší a nejkvalitnější  krmivo, co znám a které nám hlavně moc pomohlo.  Díky za to, že existujete.

S pozdravem   Marcela  V.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

monty

(miluš, 13. 4. 2011 7:45)

Libí se mi příběh paní s Montym a pejsek krásný.

Montík

(Ladislav, 3. 4. 2011 17:17)

Hezky zpracované vyprávění Vašeho příběhu.Moc se mi to líbí.Montík je moc hezký :)

Monty =)

(Dominique, 30. 3. 2011 20:04)

Moc zajímavý příběh,hezky upravený text a nádhernej pejsek =)

monty

(miluše, 30. 3. 2011 12:46)

Krásný příběh, ještě krásnější pejsek Monty. Děkuji

Re: Monty

(Dominique, 30. 3. 2011 20:02)

Moc zajímavý příběh,hezky upravený text a nádhernej pejsek =)

"Platba desátků"-poliklinika Český Brod

(Pete, 24. 3. 2011 20:33)

Tak to je přesně ono,jestliže máš dost peněz navíc,tak jeď se svým čtyřnohým přítelem do Brodu.Na pejska udělají jak je hezký a jaká je to chudinka a Vám se podívají pěkně hluboko do peněženky,ale proč když je člověk v nouzi a vyplašený ze stavu svého miláčka nevydělat nějakou tu "pětku",nebo spíše stovku až možná tisícovku????

Injekce a Brod

(Eva, 22. 3. 2011 19:42)

Jééééé, to znám, kdysi nám z jezevčice v Českém Brodě udělali oboustraný balón. Psů se špatně píchlou injekcí jsem tu už měla hodně. Klasika ČB. Chudák Monty.

Re: Injekce a Brod

(Marcela 23.3.2011, 23. 3. 2011 18:49)

Děkuji za komentář. Myslím, že nás bude více. Mějte se hezký večer.

Re: Injekce a Brod

(Marcela 23.3.2011, 23. 3. 2011 18:49)

Děkuji za komentář. Myslím, že nás bude více. Mějte se hezký večer.