Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucinka a Roky

15. 3. 2011

 

roky2009.jpg

Lucinka a Roky

Před 10 lety k nám osud zavál 16 timěsíční fenku Lucinku - westíka. Dali jsme jí domov a ona nám své srdce. Za krátký čas jsme se spolu s ní radovali ze 2 štěňátek. Léta běžela a z Lucinky se stala psí dáma. Dávali jsme ji spoustu lásky, která se nám vracela znásobená.
V 8 letech vážně onemocněla. Po velmi silném zápalu plic se přidaly problémy se srdíčkem, které se zvětšovalo a tlačilo na nemocné plíce. Nález byl velký a veterinář nám sdělil, že víc jak 3 měsíce nepřežije. My jsme se s tím jen velmi těžko smiřovali a naštěstí v té době jsem se na netu seznámila s paní Evičkou, která nám doporučila granulky PRO PAC-jehněčí. Do té doby jsme Lucince vařili a granulky odmítala. Ale 3 dny hladovky udělalo své a nakonec se do granulek pustila a plynule na ně přešla bez jakýchkoliv zažívacích problémů. Zdravotní problémy se zmírnily a Lucinka žila aktivní život. Ze 3 měsíců se staly 3 roky, kdy jsme se mohli radovat z její lásky. Veterinář při každé naší návštěvě kroutil hlavou a nevěřil, že Lucinka svůj boj o život ještě nevzdala. Do psího nebíčka odešla v 11,5 letech, ale v našich srdcích žije dál.
Za týden jsme si domů přivezli štěstíčko, kterému říkáme Roky. Pro svého pejska chci to nejlepší a proto mě velice mrzí, že tak kvalitní granule jako je PRO PAC jsou jen velmi těžko k sehnání a málo obchodníků je nabízí a majitelé pejsků o této značce neví. Rozhodně bych toto krmivo doporučila všem, kteří váhají při výběru granulí.

1.3.2011 Jarmila

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav do psího nebíčka

(Marie, 12. 4. 2011 13:32)

a Rokýškově paničce.

Lucinka a Rokýšek

(Evuška, 16. 3. 2011 18:53)

Pěkný večer :-)
Děkuji paní Jarmilce za krásné počteníčko jejího příběhu. Moc krásný, a proto posílám Lucince pohlazení do psího nebíčka a Rokýškovi přeji krásný psí život, který u tak hodných lidiček jako je paní Jarmilka a její dva synkové má a stále bude mít. Hodně štěstí :-)))))

Re: Lucinka a Rokýšek

(Eva, 17. 3. 2011 13:12)

Já se přidávám.