Jdi na obsah Jdi na menu
 


Betynka

 

 

Jmenovala jsem se Betynka a byla jsem německý ovčák. Bylo mi 12 let, ale nikdo mi je nehádal, byla jsem hravá a bez jakýchkoli zdravotních potíží.  Ten den jsem si však najednou nemohla stoupnout na zadní nohy, byla jsem, jako omámená a moc mi ani nechutnalo jídlo. Občas jsem se šla napít a přitom vždy nějakou dobru jsem tu vodu pozorovala. Můj páníček mne radši odvezl k veterináři. Ten nám sdělil, že mám boreliózu.  Dostala jsem čtyři injekce s tím, že při mém zdravém srdci a celkově vynikající kondici, bude brzy dobře. Nebylo. Druhý den jsem sice trochu ožila i něco slupla, doma se radovali, jak se uzdravuju a jeli jsme na kontrolu. Doktor opět ujistil páníčky, že je vše na dobré cestě a byla jsem pozvána na další den.  Injekce jsem dostala už jen dvě. Když jsme přijeli domů, bylo mi najednou nějak velmi podivně. Začala jsem být malátná, tak mne páníček naložil a honem jsme jeli zpět za doktorem. Dostala jsem injekci do srdce a masáž, ale už to k ničemu nebylo. Kde se stala chyba, když ráno jsem byla spokojený pejsek , který se uzdravoval. Byla špatná medikace, zasáhl věk........ ?  6.5.2008 jsem byla s páníčky naposled.

Autor: Petra

dora-na-snehu--2-.jpg

ilustrační foto

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Betynka

(svatopluk z Frýdku aj Místku, 15. 12. 2010 14:40)

Asi je to stejné jako u lidí,i když kolikrát podezřívám veterináře,že o peníze jde až na prvním místě.Betynka byla nádherný pejsek!

Re: Betynka

(Eva, 16. 12. 2010 13:23)

Svatá slova, něco naordinovat, hodně si nechat zaplatit, a když pejsek nepřežije, tak přece léčba byla úspěšná. Jen pacient jí dlouho nevydržel. Prašule vedou ve veterinární i humánní medicíně.