Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN BLBEC ZNÁMÉ PEJSKAŘKY

14. 1. 2015

DEN BLBEC ZNÁMÉ PEJSKAŘKYkatky-archiv.jpg

KDYŽ JSEM TOTO OBJEVILA NA FACEBOOKU, PROSTĚ JSEM NEODOLALA:-). CHOVATELKA KATKA, OD KTERÉ MÁME NAŠÍ HOLLY, ASI TEN DEN DLOUHO NEZAPOMENE.

Dneska den blbec!!! A to tak hezky začal. Byli jsme na závodech v Pyšelích.

Nejdřive jsme nastoupili na poslušnost, kde mi Cora udělala radost. 
/ Cora je maminka Holly/. Po poslušnosti jsem ji zavřela do odkládačky a čekala na ostatní až docvičí. Jen tak mimo řečí, hodně dlouho jsem neviděla tak obsazené dvojky,bylo nás devět!!!

Docvičilo se a hned hromadný odjezd na stopy. Nasednu do auta a jedu, cestou jsme zastaveny filmaři, že točí nehodu (Doktoři z Počátků), dohoda s producentem, pouští nás, pokračujeme na stanoviště stop.Jsme na mistě.Jdu otevřít vozik, abych vyvenčila. Otevřu a zamrazi mě.  Kde je Cora???  Ano, přesně tak, zapomněla jsem jí na cvičáku v odkládačce. Co teď???  Volá se vedoucímu stop, problém... No nakonec jsem znova absolovala cestu přes filmaře, asi ze mě měli srandu a radost, že je furt takhle rušíme! No nic pokračuji na cvičák.

Všichni se ptají, co tam dělám? Vysvětluji že jsem zapoměla čubu!! Kolegové samozřejmě málem padali smíchy ze židlí. Nasedám do auta, popojíždím, protože u cvičáku není kde se s vozíkem otočit. Popojela jsem k místnimu hřišti a hle další problém. Nevšimla jsem si, že je tam měkko a zapadla jsem!  Pokoušela jsem vyjet ale marně. Jsem s prominutim v pr.....!!! Začinam chytat nerva, co teď s tim!!! 

Volám na cvičak,  kluci ihned přispěchali na pomoc.  Vytáhli mě a honem zpět na stopy! Zase absoluji cestu přes filmaře, samozřejmě už se smějí.  Dojedu na stopy, losuji a jak jinak, jdu první.. Já rozhozená, trochu mimo,Cora taky, takže podle toho  vypadal výsledek!!  Krasných 21bodů:-( 

Po stopě jsem chtěla odstoupit ,ale po přemluvení a domluvení od  pár lidí jsem pokračovala. Spravila jsem si chuť alespoň stopou Euriny, která vyčuchala 42 bodů. Dojeli jsme zpět na cvičák, naposledy přes filmaře:-) a šlo se na obrany!!! Opět den blbec pokračoval!!  Disciplína,  kterou Cora miluje, dopadla podle očekávání. Makety oběhla krásně,ale nějak zapomněla štěkat, pěkné zákusy, ale bohužel si řekla že dneska prostě pouštět nebude!!!! Takže celkově Cora ZVV2 -7.místo!!!! Opět jsem si Spravila chuť na obranách u Euriny, kdy si vykousala 44 bodu a celkově v kategorii ZM - 5.místo. Pověst nám zachraňoval náš dŮchodce Denny, který závodil s mojí maminou a vybojoval v kategorii ZZO 2.místo!!

Bohužel dnešní den se nevydařil, prostě mi to nesedlo, asi jsem vůbec na závod neměla jezdit, ale jak se říká, každý den není posvícení. Jsme už doma, mám dost,úplně jsem odpadla!!!

Kateřina Kloučková - chovatelská stanice německých ovčáků Půlnoční měsíc

foto: archív Katky

Se souhlasem autoky vložila Eva

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář