Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše články, pište své zkušenosti a zážitky

Rubriky

Zajímavé osobnosti

Příspěvků: 1

Vidí váš pes barevně?

Příspěvků: 2

Procházka s detektorem

Příspěvků: 9

PSÍ HISTORKY

Příspěvků: 32

Příspěvky

DEN BLBEC ZNÁMÉ PEJSKAŘKY

14. 1. 2015

katky-fotka.jpgNĚKDY SE HOLT NEDAŘÍ, ČLOVĚK SI PAK MŮŽE JEN DĚKOVAT, ŽE TAKOVÝ DEN PŘEŽIL:-). A CO NA TO FILMAŘI, KTEŘÍ NATÁČELI DALŠÍ DÍL DOKTOŘI Z POČÁTKŮ?

 

Jak Marina boxerku lovila

13. 11. 2013

marina-a-vendula.jpgPřed pár měsíci jsme se sešly, my holky ze starého hostivařského cvičáku a došlo i na tuhle hezkou příhodu kamarádky Mariny. Pamětníci:-) si určitě vzpomenou na jejího skvělého Arka nebo na obřího vlkodava Lorda.

 

Chodí klíště okolo

6. 6. 2012

img_5813--2-.jpg… kdo se na něj koukne, toho klíště kousne. Roztoč, který nás pronásleduje a který se nám často dostane domů, jak nechtěný spolubydlící zakousnutý v srsti našich psů. Jako každý rok řešíme - jak na ně! Jednoduchou radu pro vás bohužel nemám.

 

Jessica - pes na Aukru

10. 4. 2012

jessika.jpgVšichni jsme se s tím někdy setkali, mladí manželé si pořídí dítě a pejsek, jejich letitý společník, z naprosto nepochopitelného důvodu musí z domu. Důvod, který nemá opodstatnění. Autorka článku se inspirovala inzerátem na facebooku, kde byl podobný inzerát a jeho pisatelka vesměs odsouzeni.

 

Neviditelná výstava.

4. 5. 2011

O téhle výstavě jsem slyšela reportáž v rozhlase. Zaujala mě. Dnes jsme dostali článek od naší čtenářky Dáši, která tuto výstavu navšívila. To, co viděla, vlastně neviděla, je velmi zajímavé čtení. Myslím, že zaujme i vás.

 

Tvářička - Jak se stát tváří firmy Jan Salač

15. 4. 2011

Gina ze Psí boudy - Besi a její panička Romana Ormandy, vám to prozradí. Fena bernského salašnického psa zdobí nyní nabídkový katalog firmy Jan Salač a můžete se s ní potkat na různých kynologických akcích. Čtěte její příběh.

 

Energie na duben 2011

12. 4. 2011

Dubnové Velikonoční pohlazení pro uspěchané a unavené duše. Kdo se cítí silný a plný energie netřeba mu číst dál. Kdo ale má pocit, že potřebuje potěšit a povzbudit, pro toho je tenhle příhovor.

 

Co má uměti policejní pes – r.1922

4. 4. 2011

Poslala nám paní Romana zajímavý článek o "novém zkušebním řádu" z roku 1922 pro policejní psy Zveřejněno na www.cz-pes.cz
Pro zájemce o historii služební kynologie ještě jeden úžasný odkaz http://www.dejiny-sluzebni-kynologie.cz/

 

O jménech psů

13. 3. 2011

Dát jméno psu není mnohdy tak jednoduché jak by se zdálo. Budeme ho tak volat několik let a podle pověr by mělo nést i zdraví a sílu jeho nositeli.

 

Částečné zatmění slunce

4. 1. 2011

Dnes 10:38 to jsem si nemohla nechat ujít.