Jdi na obsah Jdi na menu
 


Test: Byli jste objektem únosu do UFO?

26. 10. 2011

 

Test-Byli jste uneseni mimozemšťany

cerny-trojuhelnik.jpg

 

Pokud si myslíte že jste mohli být uneseni ale nejste si zcela jistí,odpoveď Vám může poskytnout tenhle testík.Vemte si propisku a papír a napište si čísla 1-11.Ke každému číslu napište odpoveď
buď ANO nebo NE.
 
1. Spatřili jste někdy ducha
 
2. Měli jste někdy pocit že opouštíte své tělo?
 
3. Viděli jste UFO?
 
4. Probudili jste se ochromeni, s pocitem, že je v místnosti cizí osoba, neznámá bytost nebo něco jiného?
 
5. Zažili jste někdy pocit že se vznášíte vzduchem, aniž byste věděli jak a proč k tomu došlo?
 
6. Zaslechli jste někdy nebo viděli napsané slovo TRONDANT a byli jste přesvědčeni, že má pro Vás nějaký tajný význam?
 
7. Zaznamenali jste nějaký časový úsek (hodinu nebo více) o němž si nejste schopni vybavit kde a proč jste byli?
 
8. Spatřili jste někdy v místnosti neobvyklá světla nebo světelné koule, aniž byste věděli co je vyvolalo nebo kde se tam vzaly?
 
9. Našli jste někdy na těle záhadné jizvy, aniž byste si Vy nebo někdo jiný pamatovali jak nebo kde jste k nim přišli?
 
10. Viděli jste někdy ať už v dětství nebo v dospělosti bytosti podobné mimozemšťanům?
 
11. Měli jste někdy živé sny o únosu do UFO nebo o mimozemšťanech?
 
 
 
VYHODNOCENÍ DOLE
 
 
 
 
 
 
Klíčové otázky jsou: 4,5,7,8,9,10,11 Pokud jste aspoň na pět z nich odpověděli kladně,tak jste skutečně nejspíš byli uneseni. Otázka číslo 6 (slovo TRONDANT) měla by Vaše odpověď být v ne. Toto slovo je vymyšleno  Buddem Hopkinsem a do testu zařazeno ,aby bylo zjištěno kolik lidí odpoví na jakoukoliv otázku kladně. Ostatní otázky nemají žádný význam a slouží, jako křoví

Vyšel vám test pozitivně? Můžete nám svůj zážitek popsat i annonymně, která zůstane zachována. Nebo naopak, máte pocit, že se chcete s ostatními podělit o svou zkušenost? Určitě váš zážitek zde pod čarou uveřejníme.  Prosíme však o seriózní poznatky a k danému tématu.

A jedno zajímavé video:

VÁŠ HAČMOR                                                                                                        UFO

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sen, UFO a podivné hučení

(Lani Pax, 27. 3. 2018 19:15)

Před pár lety se mi zdálo o únosu mimozemšťany. Uprostřed noci jsem se probudila a viděla jsem jak za oknem přistává velký, stříbrný létající talíř. Byla na něm bílá světla která ozařovala okolí. Najednou jsem se přemístila do lodi a ta v mžiku odlétla do vesmíru. Věděla jsem, že letíme vesmírem, protože to bylo vidět za podlouhlým sklem, ale protože uvnitř bylo světlo tak se od skla odráželo a ven moc nebylo vidět. Pak ke mne začli chodit kovově obrnění mimozemšťané, kteří měli krátké nohy a dlouhé, široké ruce. Jejich tělo postupně přecházelo v malou hlavu, neměli krk. A měly malá kulatá očka, červená, oranžová nebo modrá. Vypadali děsivě, ale byli velmi přátelští. Mluvili napůl robotím hlasem, moc jim nebylo rozumět. Na kosmické lodi to vypadalo velmi konfortně - čistè bílé zdi, strop i podlaha, spousty ovládacích panelů stlačítky a dokonce měli na palubě záchod. Ale byl pouze pro ženy, pro muže tam nebyl, jako by byl stvořen pro mne. Došla jsem si na něj, ale pamatuji se pouze, jak jsem otvírala dveře a pak jak jdu zase zpět. Jinak nic. Potom jsme se vrátili na Zemi, já se přemístila do postele a oni odletěli. Bohužel musím podotknout, že jsem se v jednu chvíli toho snu dívala sama na sebe - nedívala jsem se svýma očima, takže to musel být pouhý sen. Ale mamka ráno říkala, že když mě šla zkontrolovat, tak jsem mlela něco o UFO a mimozemšťanech, že mne prý unesli. A taky říkala, že v noci hrozně štěkal pes a běhal jak smyslů zbavený. Takže jsem zmatená. A to nebyl jediný živý sen o mimozemšťanech.

Teď vám zase povím, jak jsem viděla divná světla na ulici, tentokrát to ale sen nebyl. Jednou večer jsem se podívala oknem na ulici a tam mezi paneláky na silnici modře blikají dvě světla. Vypadala úplně jako od sanitky, stejný odstín, stejný rytmus blikání... ale zarazila mne skutečnost, že mezi těmito dvěma světly byl natáhlý dlouhý bílý svíticí pruh. Řekla jsem si, že je to obyčejná sanitka a šla jsem z pokoje. Když jsem otvírala dveře, zaznamenala jsem, že pevná telefoní linka u dveří vydává přerušované, hučivé zvuky. Vím, že když k zásuvce, v níž je telefon zapojen, přiložím ucho, slyším slabé hučení. Ale je to slyšet jen z bezprostřední vzdálenosti. To přerušované hučení bylo slyšet na vzdálenost jedoho metru. Koukala jsem na ten telefon, a čím dál jsem poslouchala to ty divné zvuky, tím větší jsem měla pocit, že mám ten telefon vzít, že se se mnou chce spojit nějaká bytost. Nakonec jsem se neodvážila, protože bylo už pozdě v noci a telefon při zapnití hlasitě pípl. Tak se jdu zase podívat z okna na ta světla a - nic tam už není. Přiběhnu k telefonu - nic. Mlčí. Druhý den ráno jsem měla pocit, že jsem učinila osudovou chybu když jsem ten telefon nezapla.

Pár dní potom mi volalo neznámé číslo (tentokrát to byl mobilní telefon). I když mi volá někdo, koho neznám a jehož číslo nemám v kontaktech, napíše se mi tam telefonní číslo toho volajícího. Jenže teď se tam napsalo jen: Neznámé číslo.

Re: Sen, UFO a podivné hučení

(EVA, 28. 3. 2018 14:28)

Četla jsem jedním dechem, je to obojí moc zajímavé, škoda, že jste ten telefon nezapla.

znovu živej sen.

(petra, 7. 10. 2015 5:21)

Dobry den,muj prvni sen s mimozemstany byl ze k nam spadlo nake stare jakoby valecne letadlo.potom metom mesic sestoupil bliz a kulaty letajici s bilimi svetli se pohyboval nademnou.videla sem cestu tak krasnou tak uklidnujici ze semi stoho ani nechtelo pryc,prislo mi to jako kdyz sedite na 3d na dokumentu o vesmiru.

Dalsi sny byli otom ze sem vecinou mela strach vzdy to bili 3 sedive postavy ktery me vzdy nakonec chytli pak uz nic nevim.
Potom ze sem nekde na neznamem miste prislo mi to jak pole ze sem tam uplne sama najednou se obevil jeden talir druhy pak celi zastup jak kdyby tam meli svou zakladnu vsude se pak prijejich priletu odkryli chatrcky jen tak delane vnich bili ukryte lidi.dys vystoupili byli to podivni vypadajic jako lidi s neznamimi zbranemi a injekcemi pripevnenych natech zbrani.znovu sem utikala znovu me jeden znich chytil pichl mi neco,rekl mi pritom ze mi pichne sperma lasky vtu chvili kdy mi to rekl sem se nanej podivala me pichl nechapu do ted co to melo jako byt(sperma lasky)dys sem stala porad sem citila ten vpich na ruce a taky ze skrvnu od vpichu sem tam mela. Mela a mam caste bolesti hlavy sem unavena ale porad predspanim se divam nahoru donebe spostele jako kdyby neco melo tam byt jako bych cekala na neco ale nevim naco.
To bylo v roce 2011 :2012
Dnes 7rijna 2015
Sem mela znovu sen
Znovu spadlo knam letadlo tentokrat bile tydle doby pripadu se obevili tri letajici talire spronikavimy svetli ja nato vklidu koukala strach sem nemela az pak dys sem uvidela vedle sebe mamku jak rika jee podivej ty dou roztomili vid.dys sem se podivala videla sem zastup malich zelenych mimozemstanu smalimi cernymi zbraneni a zas nevim nic.jen bolest hlavy.
Mam vic zazitku i sduchama nevim komu to rict tak pisi vam.

Re: znovu živej sen.

(EVA, 7. 10. 2015 16:02)

Petro,
četla jsem jedním dechem, je to moc zajímavé a mám pocit, že je to zážitek z podvědomí, ne, jen obyčejný sen. Podobný zážitek má hodně lidí, jen málokdo je však statečný a podělí se o něj. O návštěvnících jsou dobové důkazy staré stovky, ale i tisíce let. Určité, vyvolené lidi asi manipulují. Otázka je proč se tak děje. Klidně písněte další zážitky, proč je nezveřejnit.
Děkujeme za důvěru, Eva

Re: Re: znovu živej sen.

(petra, 26. 10. 2015 21:41)

Dobry den dekuji vam za odpoved..
Jen sem mela potrebu to nekumu rict podelit se.
Jen by me take zajimalo jak to myslite stim podvedomim..Vim ze sou urcite veci ktere se vysvetlit nedaji treba jako kdyz kolikrat mam pocit ze uz sem to videla nebo ze sem tam byla.
Ci sny ktere nakonec se stanou pouha myslenka ktera se nakonecstane realitou.
V dnesni dobe jetoho spoustu tolik zajimavich veci kolem nas stve me ze lide se staraji jen openize sou zli falesni dys to kolem nas je jedno a to same co nas vsechny spojuje vjedno.
Mivam casto zvlastni sny casto se dokazu vzit do minulosti a citit tu chut vnimat znovu ten pocit jedine co me brzdi jsou ty sny s mimozemstany tam necitim nic jako bych mela blog.ale verim vne a zajimaji me.zajima me vse nadprirozene nevysvetletitelne chtela bych vedet vic byt tam kde se neco deje dozvidat se move informace nekdy si pridu jako sama kdybych byla mimozemstan ;-)

Re: Re: Re: znovu živej sen.

(EVA, 27. 10. 2015 15:11)

Petro, podvědomí a podprahové jednání je běžná věc, kterou třeba využívají obchodníci ke zvýšení tržeb. Takhle fungujeme každý z nás, proto jsme velmi manipulativní. Když máte chuť trávit čas v jiné realitě a máte tu schopnost, nebraňte se tomu, jen si vždy předem stanovte svůj návrat zpět. Časem se naučíte se sebou pracovat. Znám to. A každý, normální člověk chce vědět víc, všechny nás vzrušuje a láká to něco, tam někde. I já si někdy připadám, že sem nepatřím. Plně Vás chápu. Zde je můj mail, eva.slivanska@seznam.cz klidně mi pište, rozhodně jste zajímavý člověk. Zde na Hačmoru je rubrika Pes a tajemno, v té je tajemství choceradských Lurd. Nikde mne tajemno nepronásledovalo tak intenzívně, jako tam a nakonec důkladným pátráním, trvalo léta, jsem objevila moc zajímavou historii toho místa. A tak postupně, na základě jakési naléhavosti vznikl projek Les psích duší - další rubrika zde.

Re: Re: Re: Re: znovu živej sen.

(petra, 28. 10. 2015 22:50)

Cetla sem ten clanek videla ty obrazky je to velmi zajimave to se musi nechat..je tolik zajimavosti nevysvetelnych veci ze clovek sam nevi ale chce vedet..ta touha po poznani to jeto co nas zene ku predu.
Psala sem vam email pod menem anchel tak se budu tesit na odpoved.moc krat vam dekuji.ze semnou mate trpelivost:-)

Re: Re: znovu živej sen.

(petra, 26. 10. 2015 21:57)

Takee dost casto mivam takovi tlak mezi ocima na cele.citim jako bych mela neco vtele jako by mi tam neco ani nevim jak to popsat jeto zvlastni ale vzdycky dys se to spusti jeto jako dys navas leze pavouk citite ty jeho nohy ale jato citim vsobe.porad jeto natom samem miste na krku vzadu nevim cim to je.ale mam takovi pocit jako by me nekdo sledoval

Re: Re: Re: znovu živej sen.

(EVA, 27. 10. 2015 14:59)

Petro, v tom místě je třetí oko. Tibetští mniši mají speciální rituál na jeho otevření. Někteří lidé ho prý mívají i vzadu na hlavě. Evidentně máte mimosmyslové vnímání velmi rozvinuté. Někdy je s tím život poněkud těžší, protože ne každý se s tím dokáže vyrovnat. Vychutnejte si svůj dar a nebraňte mu v dalším rozšiřování - laicky napsáno:-).

znovu živej sen.

(petra, 7. 10. 2015 5:26)

Oprava vynechala sem pritom poslednim dys knam spadlo to bile letadlo a obevili se ty tri talire udelali se a vznaseli se nad zemi asi 4obrosvsky koule tocili se bili modry pohanelo je neco kolem nich

Re: znovu živej sen.

(EVA, 7. 10. 2015 16:03)

Zajímavé.

Nebojím se a nejsou zlí

(MK, 6. 5. 2012 1:43)

Stalo se mi to už po třetí.
Vždycky je to téměř stejné. A vždycky se probudím s tím, že si nejsem jistá, jestli to byl, nebo nebyl sen. Normální sny jsou ale jiné. Člověk prostě ví, je si jistý, že se mi něco zdálo.
V těchto případech, je tu intenzívní pocit, že se to stalo.

Naposledy to bylo v noci na 4.5.2012

Viděla jsem na obloze tři světla vedle sebe.
Napřed jsem myslela, že jsou to tři hvězdy. Pak se jedna hrozně rychle začala zvětšovat. Tentokrát jsem už věděla, co bude a dokonce jsem nahlas řekla, „néé už zase“!

Nebála jsem se, jen jsem očekávala, že zase nebudu pak nic vědět.
Zalilo mě silné bílé světlo.
Nemohla jsem se hýbat. (To je tak vždycky). Pak si vzpomínám, že jsem letěla kolmo prudce nahoru. Vzpomínám si na tu rychlost, pocit přetížení…
Napůl jsem byla v poloze v leže, napůl v sedě a slyšela jsem hlasy. Neumím to identifikovat, ale něco mezi tichým ptačím štěbetáním a dětským hláskem.

Bylo to celkem příjemné a neměla jsem strach.
Tentokrát jsem byla bohatší o dojem, že jedu za někým, koho už znám.

Pak nevím tradičně zase nic.
Na rozdíl od předešlých zážitku s NIMI, jsem si ale tentokrát přece vzala něco navíc.

Jednak mám intenzívní dojem, že je nás víc, a dokonce jsem „po návratu“ měla potřebu říct Tomášovi, že se nemusí bát, až TAM půjde taky a jednak jsem si něco přinesla.

Nevím co to je, ale vím, že to mám.
Nebo že se mi něco bude hodit. Poprvé nemám dojem, že to bylo bezúčelné a poprvé mám dojem, že to není špatné.
Jako když člověk má u sebe něco, co tuší, že má účel, ale neví co to je.
Možná informace.
Něco, co zatím nedokáži ani použít, ani využít. Ale vím, že to mám.

A taky vím, že jsem tam nebyla naposled.
Už se nebojím.
Tlačí mě hlava a bolí nohy, ale to pokaždé přejde.

Jo, a jsou narůžovělí!

Re: Nebojím se a nejsou zlí

(Eva Hačmor, 6. 5. 2012 8:13)

Děkujeme a moc.

Re: Nebojím se a nejsou zlí

(Jan Novák, 30. 7. 2014 9:44)

Viz http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189081406&heslo=%DAnosy%20lid%ED%20mimozem%9A%9Dany

Re: Re: Nebojím se a nejsou zlí

(EVA Les psích duší, 4. 8. 2014 11:20)

Sysifos, sdružení skeptiků, ti mají odpověď na vše:-)

Upozornění

(Jan Novák ( jan3.novak5@seznam.cz ), 11. 5. 2013 12:01)

Dobrý den.
V otázce č. 11 je věta o únosu do UFO. UFO je ale neidentifikovatelný létající objekt, avšak oběti únosu objekt, do něhož byli uneseni, identifikují. Nejde tedy o únos do UFO, ale do IFO (identifikovatelný létající objekt).

Re: Upozornění

(Eva Hačmor, 12. 5. 2013 8:06)

Máte naprostou pravdu. Někdy unesený konstatuje, že se jednalo o vesmírnou loď, či to pojmenuje jinak. Někdy však uvádí, že se objevil na palubě nějakého létajícího stroje. Myslím si, že IFO spíš máme rozumět, že se jedná o stroj vyrobený člověkem.

Re: Re: Upozornění

(J. Novák, 17. 5. 2013 9:51)

Děkuji, Novák.

Re: Re: Upozornění

(Eva Hačmor, 17. 5. 2013 10:53)

Ale sporné to je:-). Dost nad tím poslední dobou přemýšlím.

Re: Re: Re: Upozornění

(Jan Novák, 18. 5. 2013 21:14)

Tomu nerozumím.