Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havárie ufo v Rusku, utajované skutečnosti

19. 10. 2011

 

vimanaobr.jpg

První záhadný stroj byl nalezený v oblasti ukrajinského Kyjeva. Ten údajně Stalin nechal převézt přímo do Moskvy roku 1948.  V roce 1953, když za podezřelých okoloností zemřel Stalin, sovětští archeologové prováděli vykopávky v Rejtarské ulici v Kyjevě, kde objevili pohřební komoru, ve které ležela velmi masívní truhla.

 

V té archeologové objevili zhruba 500 knih psaných v arabštině, sanskrtu a dalších jazycích. Byly zde ilustrace, které ukazovaly nejen kosmické lodě i s hangáry a konstrukce orbitálních stanic. Tedy předkové jasně věděli, o co jde a asi je vůbec nenapadlo a těchto vynálezech pochybovat nebo je zpochybňovat. Důkazy o návštěvách z nebes nás praští přes nos prakticky všude. U nálezu archelologů však zapracovala tajná policie, vše bylo odvezeno a všichni účastníci museli zapomenout, co viděli. Ale podívejme se na video:

Americký novinář Dx Lester tvrdí, že se v roce 1970 odehrál velmi dramatický útok na mimozemský druh.

V dubnu toho roku hlásili vojenští piloti zvýšený počet UFO nad jižní Sibiří.  24.dubna se beze stopy ztratil vojenský nadzvukový bombardér, který měl tajné poslání. Letoun se ztratil uprostřed rádiového rozhovoru a zmizel z obrazovek radarů. Jaké bylo tajné poslání letounu, není známo. Pátrací piloti si však stále stěžovali, že jim záchrannou akci komlikují neznámé létací stroje. Když cizí létající objekty nereagovaly na žádné výzvy, dostaly pozemské raketové stanice rozkaz k jejich sestřelení. Stovky střel země-vzduch odpálené z pohranišních stanovišť však svúj cíl minuly.

Sovětští specialisté přenesli na mapu letové dráhy všech zaznamenaných disků a přímky se sbíhaly v jednom bodě. Inkriminované místě se nacházelo na hranici Mongolska v těsném sousedství Číny a SSSR.

Vojenská mašinerie se rozběhla na plné obrátky. 27. dubna se na hranicích setkalo několi, stovek sovětských strategických bombardérů, podporovaných roji stíhaček, s leteckými svazy Číny. Také byly nasazeny kolony tanků a další vojenské techniky.

28. dubna v noci byl proveden útok. V 800 km vzdáleném Ulánbátaru bylo slyšet obrovské dunění, které provázela silná záře. Byla použita nukleární zbraň? Asi ano.

Dix Lester dále uvádí, jak skupina studentů z bývalé NDR, která se nalézala v Mongolsku líčila to, co mělo být utajeno. Onoho dne došlo k likvidaci základny mimozemských návštěvníků, která měla mnoho kilometrů dlouhé podzemní tunely, pyramidální stavby a jiné stavby kulovité a mnoho létajících strojů.

Dnes po více, jak 40 letech mocnosti světa zachovávají mlčení, ale výskyt Ufo nad Sibiří prý ustal. Stejně tak nad Čínou a Mongolskem. Co se tehdy stalo, skutečně nás někdo ohrožoval, nebo naopak se snažil překazit vojenské šílenství tehdejšího SSSR? 

Je tolik důkazů v historii lidstva, že mimozemští návštěvníci spíše lidem pomáhali. Byli to bohové, co lidstvo vzdělávali a důkazů všude leží dodnes dost. I když ne všichni, ale to zas někdy jindy.

Připravil pro vás Hačmor, částečně zdroj: Hartwig Hausdorf, Století nevysvětlitelných záhad.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hovnanablogu

(hovnomil, 22. 12. 2015 1:57)

Hovno