Jdi na obsah Jdi na menu
 


TAJEMSTVÍ MINULOSTI - CELÝ SVĚT

Příspěvky

Test: Byli jste objektem únosu do UFO?

26. 10. 2011

cerny-trojuhelnik.jpgOtázky tajemna, tudíž i UFO jsou u mne v obchodě neustále propírány.  Prostě tohle téma poslední dobou tu poráží jiná témata, jako diskuze o psech, jídle a sexu, psím i lidském. Nesmějte se. Je to skutečně tak. Občas se mi někdo ze zákazníků svěří se svými zážitky, kdy má pocit, že byl někde, kde být neměl. Našla jsem knize, kterou napsali Jitka a Ladislav Lenkovi - Mimozemšťané v Čechách, zajímavý test pánů Hopkinse a Jakobse. Tento test využila nezávislá Roperova organizace ke statistice.  Tak nechcete si ho také zkusit?  Únosy nejsou taková šílenost, už v Bibli je máte popsané, ENOCH, HENOCH  a další. A mnohé staré texty je popisují. Když se to odehrávalo tehdy, proč ne nyní?

 

Havárie ufo v Rusku, utajované skutečnosti

19. 10. 2011

ufo.jpgJ.V. Stalin byl možná první, který zahájil výzkum fenomému ufo v tehdy Sovětském svazu, nynějším Rusku.  Co za stroj spadlo v kyjevské oblasti? Šlo snad o stroj známý ze staroindických textů zvaných vimana? Dal Brežněv pokyn k útoku na mimozemskou základnu?

 

Stonehenge - podvod století?

4. 10. 2011

prestavba-stonehenge.jpgStonehenge z ná snad každý, ale málokdo ví, přes všechny fascinující údaje a výpočty, že vše je trochu jinak. Zmínky o přestavbě 4000 let starého kamenného kruhu, která probíhala ve 20. století, téměř nikde nenajdete. Jak to všechno vlastně bylo a kde je pravda?

prestavba-stonehenge.jpg

 

 

Lebka hvězdného dítěte

12. 9. 2011

srovnani-lebek.jpg Asi pětiletá bytost, jejíž ostatky a ostatky její matky byly nalezeny před zhruba osmdesáti lety, nepatří už i podle vědců do lidského světa. Toto zveřejnil americký badatel Lloyd Pye zcela před nedávnem.

 

Molpír - velká záhada Slovenska

19. 8. 2011

Kdo zničil toto velké sídliště. Jakou zbraň použil? Proč je tu shoda se zničenými městy, jako Sodoma a Gomora, Mohendžo-daro a jinými městy. Článek doplněn videem slovenské televize. Já se ptám kam zmizeli obyvatelé toho bezejmenného města v takovém spěchu, že si nestačili vzít ani své osobní věci? Proč se tam z nich už nikdy nikdo nevrátil?

 

Hora Kailas - Tibet

7. 8. 2011

Jednou z velkých hádanek světa je bezesporu hora Kailas, jejíž vršek má tvar stupňovité pyramidy.  Bohové prý nepřipustí, aby noha smrtelníka stanula na její špičce a skutečně se to zatím nikomu nepodařilo.

 

Voynichův rukopis

6. 8. 2011

V knihovně Yaleské univerzity se nachází unikátní středověký rukopis, plný podivných symbolů, kreseb rostlin, které se u nás dodnes nevyskytují a navíc obsahuje širokou paletu nahých žen. Texty jsou napsány naprosto neznámým jazykem, který dodnes nikdo nebyl schopen rozluštit. A já se ptám - procházel snad autor tohoto manuskriptu do jiných dimenzí?

 

Templáři

21. 6. 2011

Tento velmi zajímavý řád, který má své stoupence i dnes, na našich stránkách nesmí chybět. Souvisí i s našimi "tajemnými Lurdy" a jejich tajemství, ale o tom zas někdy jindy. Hrad Veveří, který řád vlastnil, má velmi podivný reliéf...............

 

Co věděli již staří Sumerové

7. 5. 2011

Kdo by si vzpomenul na staré Babylóňany, když nám přeběhne přes cestu černá kočka a pověrčivost nám káže se obrátit? Vzpomeneme si na tento národ, když se díváme na ciferník hodinek, rozdělený na 12 dílů, když jinak počítáme v desetinné soustavě? Nebo když počítáme kopu (šedesát) vajec a když při pohledu na hvězdy, spojujeme svůj osud podle běhu planet? Přiložené video vás rozhodně zaujme.

 

První žena Lilít

29. 4. 2011

Májové ohně očisťují a mají přinášet nový život. Kult pálení ohnů se nese od dávných dob. Stejně tak spojení ženy a magie. Otevřeme téma kultu Lilith, která byla první ženou před památí Evou.  Lamie jsou jejími následovnicemi ... nebo podle téhle verze dětmi. Řekové do toho mýtu přimíchali jenom Dia (jak jinak!). Lamie sají životní sílu z dětí – a tedy nemusejí působit sexuálně.