Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolaps moderního světa v plném proudu

2. 8. 2011

Mike Adams  30 Květen 2011

img_0990--3-.jpg

Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 23. prosince 2012. Mike Adams tvrdí, že to není pravda. Daleko pravdivější je, že konec světa, jak ho známe, již začal. Přičemž to neznamená konec světa, ale uzavření jedné éry a počátek nové. Jedná se o přechod mezi věky. Tento konkrétní přechod nicméně slibuje, že to bude nejbouřlivější a nejnáročnější přechod, jakému kdy lidstvo čelilo. To koresponduje i s předpověďmi Májského kalendáře.

Existuje 14 znamení, které řešíme právě nyní. Prožíváme konec jedné éry a zrození nové, která bude od té dnešní velice odlišná.

1. Tornáda, hurikány, zemětřesení a tsunami

Zpočátku to vypadalo jako náhoda, ale teď už je to běžný scénář. Počasí je stále více extrémní. Přes 120 tornád nedávno zasáhlo na středozápadě USA. Texas je v plamenech a trpí kvůli extrémnímu suchu. A tam, kde nejsou požáry a sucha, tam jsou záplavy. Toto je pouze začátek… Dají se očekávat další nebezpečné projevy počasí v průběhu příštích 18 měsíců.

2. Ticho včel

Colony Collapse Disorder (CCD - syndrom zhroucení včelstev, rychlá úmrtí včelích kolonií z doposud nejasného důvodu) nadále zrychluje po celé severní Americe. Může to být způsobeno částečně chemickými pesticidy (a možná i GMO), ale chemický průmysl se snaží za každou cenu utajit pravdu, zatímco opylovači našeho světa trpí zničujícím populačním kolapsem.

3. Selhání jaderné vědy

Katastrofa ve Fukushimě dokazuje jednu věc: vědci jsou nebezpečně arogantní v jejich plánování projektů ve velkém měřítku a nedokáží odhadnout schopnosti matky přírody. Jaderná věda slibovala čistou, zelenou energii - ale nyní přinesla tichý, neviditelný jed, který nakazí naši planetu.

4. Stíhání WikiLeaks

Ve věku natolik nekontrolovatelných podvodů neexistuje prostor pro pravdu. Ti, kteří vysloví pravdu (WikiLeaks), jsou sledováni, jako kdyby oni byli zločinci.

5. Vzestup policejního lékařského státu

Zásahy ozbrojených jednotek SWAT na Maryanne Godboldo v Detroitu je pouze začátek. Pravdou je, že americký zdravotní systém používá zbraně, aby vnutil vakcíny a chemoterapii dětem a dospívajícím v celé Americe. Zdravotnický systém se tak stal naprosto nefunkční, je zkorumpovaný a nebezpečný, když musí namířit proti člověku zbraň, aby si vzal jeho lék. Nejvíce však ohrožuje naše zdraví a svobodu silný zdravotní monopol.

6. Zvyšující se frekvence nedostatku potravin

Ceny potravin budou nadále rychle stoupat i v příštích letech kvůli důsledkům extrémního počasí, ztrátám opylovačů a globální kontaminaci plodin geneticky modifikovanými organismy. Skutečné jídlo je v našem světě stále vzácnější. Možná i vy začnete brzy přemýšlet o domácí zahradě.

7. Zničení světa energetickými společnostmi

Radioaktivní spad z Fukushimy není jediný způsob, jak energetické společnosti ničí náš svět. Nezapomeňte na Deepwater Horizon a masivní ropnou skvrnu v Mexickém zálivu - a celá katastrofa ještě není u konce. I o rok později stále sprejují jedovatý Corexit!

8. Pokračující kontaminace naší planety GMO

To může být nejhorší kapitolou v nadcházejícím kolapsu - rozšíření genetického znečištění planety prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů. To je zločin proti přírodě a proti lidskosti. Únik těchto genů vede k neúrodě a hladu.

9. Tyranie a trestní zásahy zaměřené na opravdové jídlo

Když nemůžete prodat zdravé jídlo z farmy vašim sousedům, aniž by si na vás počíhali policajti a zatkli vás, je se světem něco špatného. Ano, tohle se již dnes v USA děje. (i u nás např. prodej mléka z mlékomatů, je státními institucemi pranýřován)

10. Eskalace padělání peněz

Selhal ekonomický systém, který se přibližuje ke kolapsu, natvrdlí vůdcové mohou vymyslet jen "řešení", které ve skutečnosti urychlí jejich vlastní pád. Ekonomické šílenství je zřejmé každému, kdo umí základní násobilku.

11. Klesající inteligence mas

Jednou z nejvíce znepokojující známkou, že jsme již v kolapsu, je velký pokles inteligence lidí. Lidé žijící naprosto pohlcení televizí, nemohou přinést světu absolutně nic cenného. Jedná se o "hloupé spotřebitele", kteří se nechali naočkovat tím, na co se dívají v televizi a nejsou schopni vlastního úsudku. Většina z těchto lidí bude mít problém projít kolapsem.

12. Kompletní výroba mainstreamových zpravodajství

Většina hlavních zpráv je dnes uměle vyráběna: Obamův rodný list, válka v Libyi, ekonomika, a různé kauzy. Vše je přitom natolik naprosto falešné a neuvěřitelné, že inteligentní člověk sledující zprávy musí vybuchnout smíchy. Je to znamením tohoto kolapsu, že informační zdroje, které ovládají masy, jsou neschopné podat pravdivý obraz a uchylují se k vymýšlení politicky účelných výmyslů o všem od zdravotní péče, medicíny až po finance.

13. Probíhající farmaceutické znečištění našeho světa

Existuje významná farmaceutická kontaminace naší planety. Není to jenom farmaceutickými továrnami, které vypouští jejich produkty do řek, je to také skutečnost, že více než polovina populace užívá léky téměř denně a ty léky prochází skrz jejich těla a končí ve vodě, kde infikují ryby. Látky léků dokonce skončí ve splaškovém kalu, který je prodáván jako "organická půda".

14. Radioaktivní kontaminace globálních potravinových zásob

Tento bod je opravdu zákeřný: celosvětové zásoby potravin jsou nyní kontaminovány radioaktivními spady z Fukushimi. Sice bylo řečeno, že byla úroveň záření "nízká", ale už nikdo neřekl, že izotopy radioaktivního cesia přetrvávají v zásobách potravin celá staletí. Jak lidské tělo přežije vystavování skenování CT, radioaktivnímu jídlu, paprskům X, tělním skenerům TSA a navíc i tajnému DHS mobilnímu X záření, které může proniknout vaším tělem, jakmile vstupujete třeba na fotbalový stadión. Celková radiace zatěžuje lidskou rasu a podporuje hromadnou neplodnost.

Prosinec 2012 může být užitečným datem nějakého počátku pokročilejší fáze krize, nebo možná jako spoušť pro nějaké další zrychlení společenského rozpadu. Ale nenechme se mýlit - již nyní žijeme v době kolapsu moderního světa a sedíme v první řadě. Říká dále v článku Mike Adams, protože ti z nás, kteří tomu věnují pozornost, vytvoří budoucí civilizaci, která přijde po kolapsu. Dál rozvíjí myšlenku odpovědnosti za současnou situaci.

Máme být připraveni na zrychlení kolapsu. A pokud čtete tyto řádky, tak jste budoucností lidské rasy a budete tvořit novou společnost poté, co se tato ztratí v propadlišti dějin.

Můžeme s myšlenkami Mika Aadmse polemizovat, nesouhlasit nebo je vzít za své. Rozhodně se to týká nás všech  a již dnes.

Alena

Překlad převzat z: http://www.czechfreepress.info/tema-tydne/mike-adams-kolaps-moderniho-sveta-v-plnem-proude

Originál: http://www.naturalnews.com/032258_economic_collapse_2012.html

 

PS : 22. srpna 2011 jsem si přečetla zajímavý článek Jaroslava Petra a doporučuji  zájemcům o toto téma  http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-hormonalni-akvarium-0hk-/p_veda.asp?c=A110820_110845_p_veda_wag 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zajimave ale neverim vsemu

(Hellerova Ruzena, 27. 10. 2011 7:38)

Ja osobne jsem presvedcena ze inteligence lidi a zviratek v mem okoli stoupa,lide si uvedomuji kde udelali chybu a snazi se zit jinak nez doposud,zviratkka se snazi pomoci lidem a tak by to melo byt vsude aby zadny biskupsky idiot,biochemik,chemik a vojacek nemel sanci z nas delat blbce....lide vedi ze cirkev je vlastne silena sekta ale jeste porad se ji kapanek boji a to musi skoncit,zadna sekta nema pravo znasilnovat lidskou dusi nesmysly a okradat je.USA jiz zdaleka nema pravo si hrat na velmoc...nekdy mam pocit cim vetsi rozlohou ...tim mensi je ta bilkovina v jejich palicich,nedokazi ji vyuzit ani k nejzakladnejsimu mysleni....proc tomu tak je nevim ale kdyz jsem videla ukazky z videa od Wikileaks tak me bylo jasne ze tem vojackum,nekdo naockoval asi pekne svinstvo...jinak by nebyli tak brutalni a uchylni...Jsem presvedcena ze tak manipuluji uz male kojence,proto ty nervove jedy ve vakcinach...jsou to fanatici

kolaps moderního světa

(iva, 22. 8. 2011 12:42)


To mi ale běhá mráz po zádech, je na tom hodně pravdy.

Re: kolaps moderního světa

(Alena, 23. 8. 2011 12:31)

Bohužel, musíme si připustit, že si vlastnoručně podřezáváme větev na které všichni společně sedíme.