Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemství minulosti

Rubriky

2. světová válka

Příspěvků: 2

PODIVNOSTI BIBLE

Příspěvků: 4

TAJEMSTVÍ MINULOSTI - CELÝ SVĚT

Příspěvků: 10

Povídky

Příspěvků: 3

Tajemství budoucnosti

Příspěvků: 3

Zajímavé osobnosti dějin

Příspěvků: 1

Příspěvky

ZÁHADA V BAJAN KARA ULA

10. 5. 2012

talire1.gifKe konci 30. let minulého století skupina čínských archeologů v horách Bajan Kara Ula objevila v jeskynním komplexu řady hrobů s pozůstatky záhadných bytostí. V blízkosti bylo uloženo 716 kamenných disků. Kdo byl tajemný národ Dzopa?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 4

Pyramidy nám dávají znamení? Vysílají paprsky energie.

16. 4. 2012

vysilajici-pyramida.jpgUž několik let dochází u různých pyramid k obrovskému výronu jakési energie. Staré předpovědi, ale i báje a pověsti z různých koutů světa, nám podávají zcela jasné vysvětlení. Jsme ochotni jim naslouchat, nebo pořád ještě ne? Jsme zralí dostatečně na to, abychom si připustili, že se děje něco divného?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 4

František Horák - osobnost Československé kynologie

10. 11. 2011

tyn2498da_terier_1a.jpgPřipomínat si osobnosti české kynologie by mělo být naší povinností.Tvůrce několika českých národních plemen byl František Horák z Klánovic. Na vývoji dalších plemen se podílel velmi významně.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 0

Tunely doby kamenné

10. 8. 2011

Proč tvořil člověk doby kamenné tunely, které udivují svět? Proč potřeboval celá podzemní města? Bál se snad něčeho? Kde bral znalosti s potřebné nástroje? Něco mi tu nehraje.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 4

Sexy krásky lovců mamutů

17. 7. 2011

Rozhodně tehdy umělce neinspirovaly ženy hubené, naopak ženy, u kterých by dnes lékaři diagnostikovali těžkou obezitu. Umožńovalo množství tuku tehdy líp přežít horší časy? Byl tuk přirozená ochrana v zimě? Bylo líp dětem na tukových polštářích při delší cestě? Žena do nepohody, žena pro život musela být plná oblin? Asi ano, dodnes různé národy dávají přednost kyprým ženám, které jsou tam  symbolem nejen krásy, ale i výbornou zárukou pokračování rodů. Když článek vydržíte dokonce, uvidíte krásku normálních tvarů a podle mne v plavkách. Nalezena pod mamutí stoličkou.  Proč se tahle vymyká. Je snad model odjinud? Plavky a mamuti?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 0

Skleněné tunely a Babí hora na Slovensku

4. 7. 2011

Vchod do jeskyně se nachází asi 750 m pod vrcholem hory, asi 100 metrů od místa, kde v roce 1944 havarovalo sovětské letadlo. Na tomto místě je památník havárie, ke které došlo  z podivných důvodů – na palubě letadla vypnula veškerá instalace elektrických a elektronických zařízení. Ted Phillips říká, že existuje mapa, kterou má český geolog.  Když jsem šel po povrchu země podél koridorů, dorazil jsem do oblasti, kde mapa toho geologa ukazovala vstup do jeskyně, a naměřil jsem podivné magnetické pole nízké frekvence. Uvnitř se přístroje chovaly nenormálně. Elektromagnetické pole každý metr skočila každé dvě sekundy v pravém horním rohu to zní nelogicky a divně  a kompas  také pulsoval frekvencí 0,5 Hz.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tajemství minulosti | Komentářů: 9