Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár drobností, rodokmeny, diplomy, cesta časem

23. 7. 2011

diplom-i.misto.jpg Praha - Modřany 1978, zde vždy vzpomenu na stříbrný prstýnek, který jsem dostala od velké dámy psího světa p. Dory Geblerové, rozhodčí a chovatelky erdelů. Asi nikdo mne tak nedojal, jako právě p. Dora.

 

 

 

 

 

 

 

diplom-zvv2-ii.misto.jpgPraha - Hostivař 1979, na tenhle závod ráda vzpomínám. Těžká stopa na rozmoklém oraništi, 99 bodů. Kdyby Lissa zaštěkala byly jsme první, Takhle byla první Marina Hoffmannová s Arkem a třetí byla Ilona Procházková s Džiminou.

 

 

 

 

 

 

 

diplom-stoparsky-zavod-ii.misto.jpg Křenice 1981, tohle bylo mé nejhorší místo, na stopě začal rozhodčí tvrdit, že Lissa jde špatně. Přesto jsem dala na ní a stopu jsme dokončily, tehdy dal asi 92 bodů. Opět, jako vždy statečně mlčela a ztráta 7 bodů na obraně nám přinesla 4. místo. Škoda, že jsem nenašla diplomy z Benešova, Prahy - Kolovrat, Bráníka ...........

 

Náhledy fotografií ze složky Rodokmeny


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To už je tak strašně dávno

(Marina.h@seznam.cz, 9. 2. 2013 21:26)

Úplně náhodou jsem zcela prapodivnou cestou zbloudila až sem, a co nevidím? Vzpomínku na svou dávnou pejskařinu s Arkem - Evo, udělalo mi to radost :-)

Re: To už je tak strašně dávno

(Eva Hačmor, 10. 2. 2013 7:58)

Marino, no nazdááááááááááááááááááár, to je překvápko:-))))). Holt cesty pejskaře jsou nevyzpytatelné:-)))))))). Koukám, je tu mailík, písnu ti. Eva