Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výchova psa podle Lindy Tellington-Jones

15. 10. 2010

img_1652--2-.jpgChcete poznat nové cesty k porozumění se svým psem? Možná Vás překvapí, co je nového na hlazení psa. Po přečtení knihy Lindy Tellington-Jones se přesvědčíte, že na hlazení – vlastně masáži, něco je. Praktický návod k TTouch a TTeam dotekům a  tréninku můžete zkusit i vy se svým psem. Já osobně, jsem po přečtení knihy, zkusila několik popsaných návodů na svém psu i kočce. V knížce najdete podrobné návody na příjemné doteky TTouch aktivující nebo zklidňující nervovou soustavu vašeho psa. Jsou tu uvedeny i praktická řešení problémů chování, jako je bojácný nebo agresivní pes, nekontrolovatelné štěkání, kousání předmětů, nebo můj pes nesnáší jízdu autem.

Popsané tréninky a vodění na překážkách včetně fotografií podněcující soustředění, jsem si hned vyzkoušela v praxi. Ocení je majitelé problematických nebo hyperaktivních psů.

Paní Linda Tellington-Jones je zakladatelkou metody TTouch a TTeam, kterou využívají po celém světě ošetřovatelé, trenéři i majitelé psů, koní i jiných domácích nebo divokých zvířat. Kniha má 115 stránek a vyšla v roce 1999. V českém překladu nakladatelství Brázda  v roce 2008 doporučená cena 290,- Kč. Pokud se poohlédnete u internetových knihkupců, seženete ji i s poštovným o pár korun levněji.   

Knihu přečetla Alena a na vlastní kůži vyzkoušely Rú a Mini

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář