Jdi na obsah Jdi na menu
 


A zase psí psycholog, tentokrát léčitel

12. 12. 2011

Psí psycholog léčitelemkristal.jpg

Hned v úvodu, bych chtěla podoknout, že nemám nic proti opravdovým léčitelům a jejich pomoci jiným si skutečně vážím. Sama patřím k těm, co své schopnosti dostali do vínku, ale používám je jen pro vlastní potřebu a pro svou rodinu.

Dodnes například mám problém, když se ocitám na prameny vody, otékají mi ruce a takové místo mi není příjemné. To samé platí nad podzemními chodbami a různými geologickými anomáliemi. Ale o mně tento článek pochopitelně nebude.

Odkaz, kde najdete kýžený pořad, je o práci dvou skutečných léčitelů a nějak se tam zamíchal i psí psycholog.

Pořad jsem shlédla několikrát, aby mi neunikl žádný detail. Je zajímavý, až na psího psychologa. Vlastně i to je zajímavé. Pochopitelně hned uvedl, jak patřičné vzdělání získal v USA, jako většinu svých dovedností, já se jen ptám, kdy to všechno stihl, ale holt jsem asi méně schopná.

V pořadu vybalí krásné krystaly, ty slouží na vyčištění aury, a snaží se cosi vysvětlit. Možná to bylo sestříhané, ale spíš to na mne udělalo dojem, že někde budou nějaké mezerky. Psí psycholog nám ukazuje masáž s aktivací bodů, kdy tvrdí, kolik psů už takhle znovu začalo po jeho zákroku běhat. Jak jinak. Počet uzdravených bude jistě obrovský, stejně, jako při předělávání povahy psa. To mne nijak nepřekvapilo. Já tedy osobně mám radši, když by předvedl hodnověrné důkazy. Alespoň já bych to takhle pojala. Věřím, že klientů s nemohoucími psy už má dostatek. Dávejte pozor, na koho se v takovém případě obrátíte!

A nyní si proberem, jak to vlastně s tím léčitelstvím u psa doopravdy je. Bylinky a homeopatika schvaluju, ale zde se budem věnovat léčení energií, jak od léčitele, tak od různých zářičů.

Z vlastní zkušenosti mnoha let a vlastních různých zvířat, nejen psů, mohu konstatovat, že my lidé fungujeme při vyzařování léčebné energie pro zvíře jinak, než pro svůj lidský druh. Abyste si mohli vyzkoušet, že i vy máte tuto schopnost, zde je jednoduchá praktika. Když budete držet ruku asi 5 cm nad psem, po chvíli ucítíte teplo. V tu chvíli jsou vaše energie propojené. Nad poraněným, nebo nemocným místem, ucítíte chlad. Takové místo působením své energie  po chvíli dokážete prohřát a tím nastartovat proces hojení. Zatímco mezi dvěma lidmi bude energie proudit trochu déle, než se místo prohřeje, u zvířete to trvá poloviční čas. Někdy samo zvíře se snaží působení přerušit tím, že odejde.

To samé působí i s různými zářiči, jako třeba polodrahokamy a drahokamy. Nikdy by neměly být umístěny trvale a dlouhodobě u psa do minimálně 1 m. Pes takové místo ani nevyhledává, snaží se mu vyhnout, naopak kočka bude spokojená. Pes je ze zvířat hodně citlivý na záření a vibrace, které kámen vydává. Kupodivu i slepice na kousek růženínu reagovaly tak, že hnízdo, kde byl kamínek umístěný, nevyužívaly.

Tohle jsem zde uvedla proto, aby si byl každý vědom toho, že psí léčitel může i uškodit.  Já zastávám teorii, že nejlepší léčitel i masér a terapeut je páníček sám. Hlaďte své psy, dotýkejte se jich, vaše ruce se automaticky dostanou tam, kde je potřeba, i když si to třeba neuvědomujete. Zvíře se vám samo nastaví, kde vaše dotyky potřebuje, kde je mu to příjemné. Na oplátku i ono se stane vaším léčitelem a někdy i diagnostikem, kdy se začne zajímat o určitou část vašeho těla, můžete mít problém.  Tam, kde je výborný kontakt mezi člověkem a zvířetem, tak se nemarodí nijak výrazně, protože energie , ta dobrá, stále proudí.

A určitě víte, že hlazení psa nebo kočky snižuje krevní tlak a vůbec nám to pomáhá. Všimli jste si, když nám čtyřnohý miláček marodí, co děláme? Automaticky ho hladíme. Je to jen projev něhy a lásky, nebo nám naše podvědomí něco signalizuje?

A už konečně slíbený odkaz:www.ceskatelevize.cz/porady/10318730018-polosero/211562222000011-polosero-sila-myslenky/

 

Tady jedna kávička, aby se vám lépe koukalo.

 

    Autor: Eva                                                           

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kriste pane...

(Petra, 23. 5. 2012 21:13)

Fakt nechápu, jak takhle naslepo můžete někoho odsoudit, aniž byste ho znala osobně. OK, já sice taky pana RD neznám osobně, ale znám pár lidí, co ho znají a pravidelně k němu jezdí. Se psy to umí, nic si nevymýšlí... Zameťte si nejdříve před vlastním prahem, sáhněte si hluboko do svědomí a potom šiřte pomluvy, považujete-li to za přínosné.

Re: Kriste pane...

(Eva Hačmor, 24. 5. 2012 13:28)

Přesně, jak můžete i Vy takhle odsoudit, když mne neznáte osobně:-)))))). Použila jsem schválně Vaši větu. Zajímavé, jak hodnotíte jeho schopnosti, když nemáte osobní zkušenost. Udělejte jí. Pak nám písněte. Tento článek jen navazuje na předchozí. Dávám otázky a prezentuju své zkušenosti. Nic víc. Nemyslíte, že se mohl pan Desenský ozvat i sám?

Pan ,,Vševěd":(

(Aja a Toníček, 14. 12. 2011 14:26)

Naprostý souhlas!Nebudu rozvádět,napsáno dobře a vše podstatné!Jen mě zajímá,kdo toho nevzdělance ,,drží" tak vysoko:(((Vím,co to je,dostat se čistě do médií...A on?:(je tam stále a plácá,lže ,fabuluje:(((Je pravda,je ,,skvěle" vycvičený manipulátor...Přítelkyně,která v něm vidí Spasitele,mě kvůli němu vyhodila z přátel:(((

Re: Pan ,,Vševěd":(

(Eva, 14. 12. 2011 14:46)

Neuvěřitelné co? Radši bych měla v médiích takovou skvělou umělkyni, jakou jsi, než tenhle mediální úkaz. Holt bohužel, v médiích jsou radši servírováni tyhle typy, než člověk, který může opravdu něco nabídnout.
Děkuju za chválu článku, potěšila.
Přeju příjemné prožití Vánoc v lásce, klidu a hlavně zdraví celé rodině a Toníčkovi.

PODĚKOVÁNÍ

(LIDKA www.zdvorakovasadu.wbs.cz, 13. 12. 2011 9:57)

MILÁ EVIČKO,
MOC A MOC TI DĚKUJI ZA TENTO UVEŘEJNĚNÝ ČLÁNEČEK ,VE VŠEM S TEBOU CO TU PÍŠEŠ SOUHLASÍM,SAMA JSEM POZNALA JAKÉ JE TO ,KDYŽ JE PES NEBO PÁNÍČEK NEMOCEN A LÉČIVÉ ÚČINKY OD PÁNÍKA HLAZENÍ A OD PSÍKA PSÍ POLIBKY NA SOBĚ.KAŽDÉ MÉ ZAČÍNAJÍCÍ ONEMOCNĚNÍ MĚ NĚKTERÝ Z MÝCH PSÍKU DOSTATEČNĚ DOPŘEDU SIGNALIZOVAL ,BYLA MOJE CHYBA POKUD JSEM JEHO SIGNALIZACI VČAS NEPOZNALA A NEBO Z RYCHLÉHO ŽIVOTA NEZAZNAMENALA.DÁVÁM SI NYNÍ VELKÝ POZOR NA TO CO MĚ PES SVÝMI DOTEKY SDĚLUJE ,JÁ SE SNAŽÍM I PEJSKŮM DÁT TO CO POTŘEBUJÍ ,POHLAZENÍ ,MILOU ŘEČ.......VYPLÁCÍ SE MĚ TO ,JEDEN Z MÝCH PEJSKŮ UŽ JE TU POD MOU OCHRANOU O ŠEST LET DÉLE NA SVĚTĚ....I KDYŽ JE UŽ CHUDÁČEK KOST A KŮŽE / VZHLEDEM K JEHO ONEMOCNĚNÍ ZPŮSOBENÉ ŠPATNÝM ZACHÁZENÍM PŮVODNÍHO MAJITELE / ,STATEČNĚ SE DRŽÍ A JÁ MÁM RADOST KDYŽ JEJ MOHU HLADIT I PO TĚCH KOSTIČKÁCH S KŮŽÍ ,VŽDY U NĚJ PLÁČU A ON SE DÍVÁ JAKOBY SDĚLOVAL " NEBREČ ,VŠAK PROTI VĚKU NENÍ LÉKU " ,ALE SNAŽÍM SE JEJ TU UDRŽET POKUD MOŽNO BEZ BOLESTÍ CO NEJDÉLE,,,,POKUD TO NEPŮJDE ,DOPŘEJI MU KLID VE PSÍM NEBÍČKU.
TAKŽE SDÍLÍM TVŮJ NÁZOR ,ŽE POKUD MŮŽEME HLAĎME A STAREJME SE O SVÉ PEJSKY CO NEJLÉPE A POZORUJME POZORNĚ I JE CO NÁM SDĚLUJÍ.......
A CO SE TÝČE PANA PSÍHO PSYCHOLOGA ? NÁZOR MÁM NA NĚJ SDÍLENÝ JAKO NÁS DOST LIDIČEK ,KTEŘÍ MÁME OČI PRO TO ,ABYCHOM POZOROVALI A VIDĚLI A NE PRO ZAVÍRÁNÍ OČÍ PŘED MYLNOSTÍ A LŽÍ.
DÍKY EVIČKO ZA TENTO ČLÁNEČEK.
LIDKA A SAD

Re: PODĚKOVÁNÍ

(Eva, 13. 12. 2011 10:22)

Děkuju, Lidunko, za krásný komentář a zhodnocení vlastních zkušeností. Od tak významné a oceněné kynoložky, obzvlášť potěší. Doufám, že článek si přečte hodně těch, co mají v úmyslu se na tohoto podivného člověka obrátit.
Přeju hodně zdravíčka tobě i všem pejskům z DVOŘÁKOVA SADU.