Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dort pro pejska

25. 2. 2011

086hacmor20080629.jpg

 

 

 

Na přípravu potřebujete patku tlačenky a počet malých párečků se odvíjí od počtu let vašeho chlupatého oslavence. Do tlačenky uděláte kulatým vykrajovátkem potřebný počet dírek a zapícháte párečky a je hotovo. Malá obměna, pokud koupíte dva druhy tlačenky vznikne dort dvoupatrový a dvoubarevný a podle počtu roků vytvoříte vykrajovátkem válečky. A může se slavit.

25.2.2011 Alena

 

087hacmor20110225.jpg

Tenhle dort před lety chtěla ochutnávat  i naše kočka.

 

Tenhle „recept“ na dort vymyslel můj muž už před lety a pochutnává si na něm už třetí rodinný pes. Výživový poradce by nás možná nepochválil, ale opravdu pejsci jinak jí jak se má a zdravě. Narozeniny jsou jen jednou do roka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro mého Arga to nejlepší!

(Hanka, 30. 6. 2017 9:26)

Dobrý den občas se setkávm s nepochopením mého údajně až přehnaného rozmazování svého psa! Většinou je to ale od lidí co psa nemají vůbec a nikdy neměli nebo měli třeba jen jako děti! Mě je 23 apo tom co jsme si s manželem koupili starší domeček a postuně jej opravujeme, jsem si konečně mohla pořídit i mého vytouženého psa svovenského ovčáka! Je to můj milaček a i mého manžela! zítra bude mít dva toky a tak jsem si koupila na netu animalcake.cz směs na pečení dortů pro pejsky a dnes se do toho pustím, tak jsem nakoupila spiustu psích mňaminek abych dortík ozdobila! Protože dějat dort patláním se z psích piškotů ríže a konzervy se mi nechce a hlavně podle všeho ta směs je opravdu kvalitní ap ráce s ní jednoduchá, takže jak říkám pro mého pejsánka jen to nejlepší a věřím, že tady se shledám s pochopením!

Re: Pro mého Arga to nejlepší!

(EVA, 3. 7. 2017 12:39)

Na lidi, co to nechápou, kašlete. Dělejte, co uznáte za vhodné. Všichni pejskaři jsou pro své nepejskařské okolí za blázny:-). Já si myslím, že psí dort je fajn, protože i pes vycítí, že je nějaký mimořádný den. K tomu skvělá prochajda se zábavou a narozky nebudou mít chybu. Za náš web přejeme všechno nejlepší.

Paráda

(Lenka, 29. 3. 2011 14:27)

Já dělám pesanům dortík z piškotů, tvarohu a ovoce, ale letos vyzkouším tlačenkový :))

Dobrý nápad

(Marie, 25. 2. 2011 11:51)

Až tohle uvidí manžel, bude chtít taky takový dortík))))))).