Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden plný překvapení

28. 6. 2014

Týden plný překvapení

Někdy čas plyne a máte pocit, že je jeden den jak druhý. Někdy se přihodí tolik událostí, že je nestíháte ani zaznamenat. Pokusím se vám přiblížit dvě návštěvy, které se udály v Lese psích duší během minulého týdne.img_0706.jpg

Hned v pondělí k nám zavítala z Jižních Čech výtvarnice Marcela Jedlinská se svou fenkou Miky. Měli jste možnost se s oběma seznámit na stránkách Hačmoru. Potěšilo nás, že první zastávka jejich prázdninového vandrování vedla právě k nám  do Lesa psích duší. Fotoreportáž zde Miky a Duch stromu.

img_0806.jpg

Středa pak byla doslova nabitá telefonováním a posíláním mailů. Chystaly jsme se na příjezd Hanušovického řezbáře Jaroslava Pecháčka. Naší úžasné spolupracovnici Malgorzatě Melenové se podařilo zprostředkovat něco, v co jsme ani nedoufali. Ve čtvrtek přijel sám pan Pecháček a přivezl dřevěnou sochu Duch stromu. Dar, který bude zdobit náš Les. Po nutném ošetření dřeva proti hnilobě a konzervačním nátěru bude trvale umístěn v Lese psích duší. Každý návštěvník bude moci shlédnout řezbářské dílo vyřezané motorovou pilou Jaroslava Pecháčka. Naše velké poděkování posíláme i tímto článkem. Další fotografie najdete vMiky a Duch stromu.

Alena a Eva

Chocerady 23. a 26. 6. 2014  (foto Alena a Eva)

  

 

 

Náhledy fotografií ze složky Miky a Duch stromu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Na návštěvě v LPD

(Marcela, 30. 6. 2014 11:56)

Zdravím všechny dobré duše v Choceradech :-) Koukám, že vznikly i další fotečky, o kterých jsem neměla tušení. Miki, jako kdyby tušila, komu zrovna píšu, přiběhla a na zadních se snaží nakukovat. Přijměte pozdrav i od ní :-)

Re: Na návštěvě v LPD

(EVA, 1. 7. 2014 17:41)

No jo, Alča fotí a člověk si ani nevšimne.-)Zdravíme Mikinku i Vás.

Řezbář

(Marcela, 30. 6. 2014 12:00)

Smekám klobouk před uměním tohoto pána.

Re: Řezbář

(EVA, 1. 7. 2014 17:39)

My také, hlavně před tou nezištností. Škoda, že takových skvělých lidí není víc.