Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víte, co váš potomek poslouchá za hudbu?

12. 6. 2011

Tento mladý muž Justin, takhle vypadal 20 minut  po skončení nahrávky.  Na e-trhu je několi, dodavatelů , kteří nabízí nahrávky typu: Maruhuana, Orgasmus, Heroin, Kokain a další. Stačí si zadat internetový portál I-Doser a máte bohatou nabídku. Nabízejí se další webovky, kde jejich autoři přímo inzerují: Nemáš prachy se něčím zhulit? Zkus naší nabídku. Přístupné komukoliv.  Tyto nahrávky jsou různé zvuky šumění, bušení, skřípání a jiné. Jakmile si ale posluchač nasadí sluchátka na uši, začne každým uchem poslouchat jinou stopu nahrávky. Do každého ucha tak proudí odlišná výška a barva tónů, zvuky se odlišují jinou frekvencí a barvou, navíc jsou fázovitě posunuty. Lidský mozek není schopný se s tím vypořádat a snaží se zvuky synchronizovat, tím se přeladí do jiných vln. Tak se mohou vyvolat až epileptické záchvaty.  Mladým jde především o halucinogenní stavy a už nepřemýšlí, jak dalece si mohou poškodit svůj mozek. Hlavně tento stav se dá vyvolat přece zadarmo a kdykoliv je třeba. Tím vzniká závislost. Co by to udělalo například přímo s epilektikem, nebo člověkem, který bere léky, co podporují právě tyto stavy, to snad ani nechci vědět. Autor Eva

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podprahová stimulace

(ms, 15. 6. 2011 23:54)

Podobně probíhá i stimulace přes TV ... jen si dobře všímejte jak to rychle problikává...zejména, když je "přechod" na jiný záběr (ve filmu, reklamě, zpráv apod.) A prosím nepoužívejte různé stimulační psychowalkmeny (Galaxy apod.) jsou tam silné programovací a nalaďovací podrpahové podprogramy...mám osobní zkušenost. Pravděpodobně se jedná o nějaký vojenský utajený výzkum pod rouškou "výhody" v učení se cizím jazykům apod.

Re: Podprahová stimulace

(Eva, 16. 6. 2011 9:37)

Ano, podprahovky jsou velmi nebezpečné, protože o jejich existenci málokdo ví. Jsme masírováni ze všech stran. Bohužel nejsou jen v nahrávkách, ale různě skryté i v textu.

Hruza

(Jarmila, 13. 6. 2011 17:36)

To je teda děs co ta dnešní mládež dělá,je vidět že roupama neví rady

Re: Hruza

(Eva, 13. 6. 2011 18:04)

Hlaavně je nikdo k ničemu nevede, tu máš dítě pc a prachy a neotravuj přepracované rodiče.

nechápu

(Jarka a Roky, 12. 6. 2011 8:04)

Tak to je tedy drsný...já nechápu co těm lidem to dává.

Re: nechápu

(Eva, 12. 6. 2011 10:04)

Já to taky nechápu, proč někdo potřebuje k životu takové nebezpečné berličky.