Jdi na obsah Jdi na menu
 


Splašené hormony krysařičky Emy

30. 5. 2013

 

SPLAŠENÉ HORMONY KRYSAŘIČKY EMYema-do-clanku.jpg

A je to tady. Ema opět hárá. Za vraty se ozvalo roztoužené povykování a Holly se běžela podívat, co Ema chce. S vrtícím ocasem doběhla ke vratům, ale tam se potázala se zlou. Ema procitla z hormonového opojení a vrhla se proti ní. Naštěstí Holly není žádný zuřivec, tak jen pouštěla hrůzu na polovinu propasírované Emy ve vratech. Ta měla v očích vraždu. Byla přece jediná pro Morgana a stále nemůže pochopit, že on už tu není. V jejích představách ho má Holly někde schovaného a tajně si s ním užívá sama.

Malá plemena psů totiž touží po velkém a urostlém partnerovi, stejně, jako Ema toužila po Morganovi, i naše jezevčice Dáša kdysi dávno snila o bernardýnovi, v horším případě by to mohl být rotvajler nebo ovčák. Bernardýnovi Belisovi asi lezla pěkně na nervy, chudák se už začínal bát o své mužství. Dáša totiž neustále preferovala orál, takže se ten ubohý idol nemohl pomalu ani vyvenčit. Stejně dopadal i rotvík Denis. V období Dášina hárání byli v ohrožení i velcí muži.-) a mnohé to uvedlo do velkých rozpaků:-).

Vše dobře dopadlo a Ema se nakonec uraženě vzdálila. Asi chtěla počkat na našeho páníčka, jestli by jí nepomohl Morgýška objevit. Dost často na něho čekává. Jenže všechno bylo jinak. Na ulici stál soused Zdenda a kecal se sousedem Mírou. Ema si Zdendu prohlédla a v jejích očičkách zableskla láska. Je to přece taky velký samec, tak proč s ním nemít rodinu. Přitočila se a nabídla se. Zdenda, nic netuše, jí podrbal na zádech, což Emu ujistilo, že její city jsou opětované. Pozorovaly jsme to s Holly ze zahrady a náramně se obě bavily.Stejně se bavil i soused Míra. To už i Zdenda pochopil, jak se věci mají a párkrát Emu ještě podrbal.  Poté otevřel vrata, což Ema pojala, jako výzvu k soukromému aktu. Nadšeně zapovykovala a následovala svého vyvoleného. Ovšem došlo ke zklamání, byla vykázána za vrata. Stal se z ní jeden velký otazník, nechápala, proč její nová láska se takhle chová. Celá schlípla a šla uraženě domů.

Druhý den jsem se vracela z nákupu, Ema mne nadšeně uvítala a běžela před branku svého vyvoleného, kde skákala směrem ke zvonku. Její výraz byl jasný, ukazovala, že mám na její lásku zazvonit já. Měla jsem tisíc chutí:-). Zkusila jsem jí vysvětlit, že tohle jí nevyjde, tak po chvíli váhání alespoň zaběhla vynadat Holly, přitom ukradla bůvolí uzlíček a s výrazem - alespoň tohle zbylo ze starých, dobrých časů, se vrátila před branku své nové lásky.

A foto z časů minulých:

morgan-a-ema-do-clanku.jpg

Autor Eva

 

foto Eva archív

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Splašené hormony Emy..

(Zdena a sissinka, 25. 6. 2013 17:00)

Evísku moc krásný příběh, hezky sem si početla díky...
Taky mě i sissince Morgánek moc chybí, posíláme pozdrav na nebíčko a tebe s Holly moc zdravíme...

Re: Splašené hormony Emy..

(Eva Hačmor, 25. 6. 2013 17:30)

Díky Zdeničko, za krásný komentář. Chybí nám náš Morgýšek všem a vždycky bude. Naštěstí Holly je skvělá psí holčička. Obě vás kamarádky naše moc zdravíme a posíláme pusu.