Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pejskař, sex a vše okolo

12. 1. 2012

Pejskař, sex a vše okolo    laska-morgan-a-ema.jpg         

Sex vládne i pejskařským světem.

Sex je nejen koření života, ale i jeho pokračováním. Pejskař nemá problém o sexu hovořit. Začínající pejskař naopak má, stydí se. Občas tak zažívám při své práci velmi kuriózní dotazy zčervenalým pejskařem začátečníkem.  Tak přišel na svět výraz sexuální trenažér. Čím je pes menší rasy, tím dřív je trenažéru zapotřebí. Pejskovi, ale mnohdy i fence, poslouží větší plyšák, některé z majitelových svršků, výběr bývá různý. Výborně se osvědčila i jiná domácí zvířata.

Někdy může posloužit i pejskařovo batole. Pejskař sám je nadšený, jak přínosný a šikovný bude jeho miláček v chovu. Začínající pejskař bývá v počátcích zaražený, než je poučen zkušeným pejskařem. Poté už probírá sex bez zábran.

Za svůj život jsem moc psů neměla, spíš samé feny. Buldoček Cipísek je věnoval výhradně onanii. Ovčák Zar se spíš snažil udyndávat feny. Morgan naopak využívá trenažér - deku. Jednou se se ptala veterináře, jestli několikrát za den není mnoho a doktor odpověděl: " Jsme přece zdraví chlapi, nééé?" Od té doby neřeším.

Pejskařky mívají jeden nepěkný zlozvyk, po krytí své feny by rozhodně neměly používat výrazy typu: " Jéééé, táto, kam se na toho psa hrabeš." Nepůsobí to na vaši polovičku dobře. Váš sexuální život by to do budoucna mohlo narušit. Ani věta: Vidíš, jak se ten pes má k činu." Naopak věta: " Miláčku, už se těším domů", vaši polovičku mile povzbudí. Také mějte na paměti, že vaše fena byla pro svého partnera nová, neokoukaná, což by mohl váš partner vám po vašich nevhodných větách připomenout.

Psímu sexu je nutno asistovat, oproti tomu lidskému sexu, tam by pes asistovat neměl. Nemusí souhlasit s výběrem vašeho partnera a mohlo by dojít i k nepěkným příhodám.

Pejskař vlastnící čistokrevnou fenu, kde sex bude plánovaný, brání ji proti zneuctění víc, než svou partnerku. Fena naopak předsudky rasově motivované nemá, čímž mnohdy svému majitele vezme veškeré iluze. Stejně je na tom pes, samec. Ne vždy jim však jde sám pejskař dobrým příkladem.

Je známo, že ze psího sexu bolí pejskařova záda a kolena. Zatímco neplánované početí jde rychle, plánované někdy trochu vázne. Někdy se oběma aktérům musí trochu pomoct, od toho ta záda a kolena. A tak sousedi majitele krycího psa se většinou dobře pobaví. Hlášky typu: Počkej, já ti tu její "julču" přišteluju, no, ještě se snaž, už to bude, hurá, je tam, pobaví široké okolí. Když se zadaří, majitel krycího psa se dme pýchou, protože pes je přeci po něm.

Když se mezi pejskaři dozvíte, že Nováková je březí, může se jednat, jak o fenu, tak o manželku pana Nováka.  Doplňující otázky klaďte raději nenápadně.

Když se jedná o manželku, čeká netrpělivě otec pejskař na potomkovo první slůvko. Když potomek zaštěká, je velká naděje, že půjde v jeho šlépějích. Takových potomků je pak ochoten splodit i víc. Potomek je pak vychováván zároveň se štěńaty, aby se všichni řádně socializovali. Dudlík používají i štěňata, miska bývá někdy společná. Potomek pejskařův je zdravý, jako řípa.

 

Potomek bývá i u psího sexu a přesto z něho nevyroste úchyl. Naopak zdárně poučí i začínajícího pejskaře. Před časem se tu podobná příhoda odehrála. Pejskař začátečník projevil strach před krytím, jak to bude probíhat, atd. Malý hošík pejskařův ho uklidnil: " To nic není pejsek strčí Betynce štěňátka do bříška a až budou velká, tak je Betynka vykaká." 

Velký zážitek mi připravil zákazník, měli doma pudlici i pudla, který konečně dosáhl chovnosti a byl vhodný, jenže, co je v domě...... , pudl prostě neměl zájem, přestože pudlice měla dny a nastavovala se mu sama. Pejskař pravil, že to psovi s manželkou předvedli, aby věděl, jak na to, prý je chytrý a nakonec štěńátka budou. Není nad obětavý příklad pejskaře. Hlavně, že oběť nebyla marná.

 

Proto milujte se a množte se, aby se nám rodina pejskařů stále rozrůstala a jděte příkladem svým miláčkům.

Musela jsem si dát chvíli pauzu, házet oslintané pískací prasátko, a pak uplatit Morgýše balíčkem sušených rybiček a vepřovým uchem, abych mohla článek dopsat. Myslím, že můj muž neměl sváču v této cenové relaci, ale měl se narodit jako pes.

Pejskař také balí opačné pohlaví na své pejskařské zkušenosti. Zabírá to někdy i na nepejskaře. Mohu potvrdit. Muži jsou však v tomhle nějak akční, asi to umí lépe podat, navíc se říká, že muž se psem je víc sexy. Prostě si sluší. Tak na závěr takovou malou příhodu.

Před pár lety jsem s Morganem navštívila jeden blízký cvičák. Po optání, zda si mohu u nich zacvičit jsem dostala souhlas. Na place byly dvě skupinky začátečníků. Sličné, začínající pejskařky se štěňaty a výstřihy si vzal na povel výcvikář, zbytek, dva muži a dvě starší dámy, dostala výcvikářka, také už starší dáma. Mne si nemusel nikdo všímat.  Po chvíli jsem psa odložila a začala jsem pozorovat. Výcvikářka trpělivě učila nováčky, zatímco výcvikář, jindy pán při těle, stál na místě, lehce brunátněl, jak zatahoval pupek a snažil se okouzlit lepé děvy. Zřejmě se i dařilo a výběr se zúžil. Jedna zabrala, tak zbytek poslal k výcvikářce s tím, že jdou dělat s onou dívčinou přivolání v  nedalekém lesíku. Že zapomněli přitom vzít i psa........... . Přeju příjemné počtení celé velké pejskařské rodině.

 Autor Eva

Přiložená fota ukradených fen:

nikky-v-jpg.jpg

 

Nahoře Nikky z Dvořákova sadu,

dole Bailey Anrebri.

Na fotky stačí kliknout a dozvíte se víc.  Kdo posdílí tento článek , pomáhá tak k jejich nalezení.  Stále doufám, že se jejich majitelkám vrátí. Chtěla jsem dát původně zábavná fota, ale po neuvěřitelném počtu předchozího článku o nás pejskařích, jsem se rozhodla takto.

 

ztracena-bailey.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sexík

(Monika, 18. 1. 2012 16:11)

velmi vtipné...mnohdy i pravdivé...Evi zasmála jsem se :-))

Re: sexík

(Eva, 18. 1. 2012 17:03)

Díky. Až moc pravdivé:-)))))), většinou u mne na provozovně všichni pejskaři pokecají a to se jeden dozví věcí:-))))))

Slzela jsem smíchy,

(Sandra, 17. 1. 2012 13:02)

díky, díky, díky.

Re: Slzela jsem smíchy,

(Eva, 17. 1. 2012 13:46)

Jsem ráda, že článek pobavil:-))))))

Jak trefné!

(mimišák, 16. 1. 2012 19:53)

Tohle téma jsme nedávno řešili ve vztahu k synovi a jeho duševnímu vývoji.. a světe div se - bral to přesně, jako zkušený pejskař, zatímco jsme se červenali spíš my dospělí.
Evo, skvělé.

Re: Jak trefné!

(Eva, 16. 1. 2012 19:59)

Díky Romi, já měla rodiče puritány:-))), tak mne odháněli, když se doma vdávala jagoška a museli mne poučit děti ve škole:-))))).

Výborný, skvělý

(Irena, 16. 1. 2012 17:29)

Opět jsem se moc pobavila, i můj potomek vyrůstal se štěńaty, máme několik trenažérů a polno podobných zážitků. Děkuji.

Re: Výborný, skvělý

(Eva, 16. 1. 2012 19:37)

Díky za chválu.