Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velkoobchod krmiva Salač pořádal den otevřených dveří

17. 9. 2011

Byly jsme na dni otevřených dveří, který pořádala firma Velkoobchod krmiva Salač v Borku. Akce byla pořádána k 20. výročí založení firmy a na hosty čekal bohatý program určený zákazníkům a jejich čtyřnohým přátelům. Já jsem jela do Borku oficiálně poděkovat, jménem všech účastníků hačmořích soutěží, za ceny věnované firmou Salač. Hačmoří Helena jela se mnou, abych na to nebyla sama.

img_0006.jpg

Dopoledne bylo věnováno obchodu a v prodejně byl zájem o všechno vystavené zboží.  Stihly jsme si vypít kávu a já jsem začala fotit psí návštěvníky.

img_5156.jpg

Po obědě začala hlavní část programu. Pan Salač měl krátký proslov, ve kterém přivítal všechny přítomné. Představil nám svou obchodní partnerku paní Natwattru Kerdsongkran  z Thajska, se kterou již 12 let spolupracuje a dováží pamlsky pro psy.

img_5299.jpg

Odpoledne začalo tancem samozřejmě psím. Blackie sklidila zasloužený potlesk a pokračovalo se v Agility.

img_5305.jpg

Vystoupili 2 kolie, bordercolie a bernský salašnický pes. Po ukázce zásahu německých ovčáckých psů byl pan ředitel oblečen do „kousacího saka“ a mohl si vyzkoušet zásah na vlastní kůži. Zasahovala mladá teprve osmiměsíční fenka a během vystoupení nebylo ublíženo žádnému psu a ani nikomu z figurantů.

img_5441.jpg

Na konec psích vystoupení jsme viděli canisterapeutického rottweilera a malou slečnou figurantku. Argo předvedl, jak se trpělivě leží u pacienta a velice pečlivě canisterapeuticky olízal figurantku.

img_5473.jpg

Program pokračoval hudebním vystoupením sourozenců Ulrichových, a kdo vydržel, dočkal se i losování o ceny. Nás ale čekala cesta domů.

img_5478.jpg

Ještě rychle napsat slíbenou reportáž, abych na nic nezapomněla a vybrat ty nejhezčí fotky. Byl to dlouhý den.

Na vlastní oči viděly a zažily Alena a Helena

 

Náhledy fotografií ze složky Reportáž 17.9.2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To bylo řečí o obranách od p. Salače:-))))))))

(Eva, 18. 9. 2011 8:25)

:-))))))), před časem mi říkal, jak jsou obrany hrozné, když jsem podotkla, že obrana je převlečená poslušnost s bonusem pro psa, asi moc nevěřil. A ejhle, kdo se nám tu převlékl za figuranta:-))))). Doufám, že tohle budou číst všichni ti, co mají velké kecy proti nácviku obran.

Re: To bylo řečí o obranách od p. Salače:-))))))))

(Alena , 18. 9. 2011 12:56)

Z ukázky obran v Borku by bylo povídání na samostatný článek. To se do uzávěrky nedalo stihnout. A taky rozhovory se zajímavýni lidmi, které jsme potkaly. Může te se ještě těšit, nic si nenechám pro sebe! :-)))))