Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spinování vody

27. 11. 2011

 

 Lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba  hmyzu a kočkám, ale i psům. Všimněte si, když pes uléhá, několikrát si dá kolečko na místě, než ulehne a všimněte si, kterým směrem se točí.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že „negujeme“ svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci. U psů a koček si opět všimněte jejich nadšení, když objeví vodu, která potrubím neprošla.
Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, „spinovat na jih“, znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas  se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.

Jak „spinovat vodu k jihu“? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho výše na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici.
Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a "hladce" se pije.  Výborné výsledky prý má spinování vína - nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny – zejména s vysokým obsahem vody.pinovat vodu a na to překlad není potřeba. Majitel restaurace nabídne pro srovnání nápoj, jeden klasicky nalitý, druhý spinuje. Reportérka se  diví, jak se změnila chuť a sama si spinování ozkouší.

 Video v originál znění:

Zkouším spinování vody na sobě i na svém Morganovi. Je to velmi zajímavé, vyzkoušela jsem dvě misky s vodou a pil tu spinovanou. Chuť obyčejné vody se opravdu zlepší, zkuste si to také.  Víc budu moudřejší, až budu spinované tekutiny používat déle.

Pár komentářů stažených z netu:

 

Anonymní řekl(a)...

Mám dotaz, môže sa spinovať voda aj pre zvieratká?

Anonymní řekl(a)...

Už to vidím jak se zase vynoří skeptici a budou nás poučovat o nesmyslech. Pečlivě naše fóra sledují.

Anonymní řekl(a)...

Určo to celé spočívá ve chvilce klidu a soustředění? :o)..
Mě příjde, že u toho spinování do toho pouštím fakt něco navíc, když tam mám přiložený ty ruce a na tu vodu se leckdy ani nesoustředím.. Prostě jen nechám působit energii z rukou

Nasgol

Anonymní řekl(a)...

:) ja tiež spinujem vodu a jediné čo som si všimla bolo to , že som menej pažravá a jem o mnoho menej v menších množstvách lebo mi skrátka stačí nemám chuť sa prežierať :)

Anonymní řekl(a)...

a ešte to s tou mantrou pri jedle mohli by ste to trochu rozviť lebo aj to by som rada robila..

Anonymní řekl(a)...

Začínám zalívat květiny spinovanou vodou,třeba ušetřím za hnojiva atd...

Anonymní řekl(a)...

Keďže kovovlé potrubia otočia rotáciu vody, otočí rotáciu vody aj kovová lyžička? Veď zhruba všetku stravu jeme kovovým príborom.

Anonymní řekl(a)...

najlepšie je jesť rukami :D

Nibiru řekl(a)...

Pro anonym.11.6. 14:53

Spinuju vodu i pro psa. Moc mu chutná. Dřív dával přednost potoku nebo i kaluži.:-) Zdraví Nibiru.

Anonymní řekl(a)...

K dotazu 12.6.11 v 9:00h : Z toho, co jsem se zatím o vodě dověděl, tak kovová lžička v nápoji není takový problém. Můžeš je ale míchat dřevěnou tyčkou, která neničí vitamíny. Vodě nesvědčí když je hnána a udržována v nepřirozeném prostředím - soustavou potrubí a čerpadly.

Anonymní řekl(a)...

Po tom, co jsem viděl ten ruský film "Voda" jsem došel k tomu, že není třeba mít žádné gesto, stačí přiložit ruce a mít pozitivitní myšlenky vůči tomu, co chcete ovlivnit - voda, čaj, jídlo. Víte jak - vyjádření díků, lásky atd., prostě pozitivní myšlenky. Jak už někde psal Orgonet, gesto je jen pomůcka, hlavní je ten záměr a to, že tomu dáte svůj čas a energii.

Mimochodem - dneska mi naplno došla ta úžasná věc, kterou zmínili i ve filmu Voda, že ta voda, která je všude kolem nás je vlastně ta stejná voda, která tady byla miliony a miliardy let před námi, co je tady od stvoření světa... stejně tak jako všechno kamení a skály, vzduch... to je myslím neuvěřitelný zázrak sám o sobě.

Přeji hezký den!

Richard

Anonymní řekl(a)...

Zdravím Vás všechny.Tak teď jsem vyzkoušela mantru před tím než jsem se chtěla s chutí zakousnout do zákusku a ejhle,kousnu a ani mi moc nechutnal,což je divné,protože jsem dost na sladké a spíš se musím od sladkého odtrhávat.Taky mám ten pocit,že co spinuju,mně nepřepádají chutě na sladké.Zřejmě s tímto působením všichni budeme mít chuť jen na ty správné a pro nás zdravé jídlo!!Prima,od teď jen vše spinuju a zpívám před každým jídlem mantru!!Díky za tyto cenné informace!!

Anonymní řekl(a)...

Musí být prsty rukou při spinování natočeny směrem k jihu?

Anonymní řekl(a)...

Taky jsem to zkusil a i když jsem byl dost skeptický, musím uznat že příliv jakési pozitivní energie je znatelný, ... otázka je jestli to není jen nějaká forma sugesce.... ale pokud to funguje, tak je to vlastně jedno :))

Anonymní řekl(a)...

Ještě bych doplnil: Je naprosto jedno, jakým způsobem budete provádět tento "rituál". Důležitá je zde afirmace, myšlenka, záměr. Je zde skvěle vidět, jak můžeme hmotný svět měnit pouhou myšlenkou.

Tímto způsobem si můžete upravovat veškeré potraviny a nejen to, dokonce i předměty. Spousta lidí si třeba povídá se svým autem - se svým mazlíčkem a vlastně tím do něho vkládá své pozitivní myšlenky. A funguje to, nezapomínejte, že jak živé bytosti, tak z našeho pohledu neživé věci jsou tvořeny energií a mají svoji určitou inteligenci i paměť...

Závěr - to nejlepší jak pro nás, tak pro okolí i přírodu je pozitivní myšlení. Máme dar svobodné vůle, dar myšlení a tvoření, tak s chutí do toho...

Milan

Anonymní řekl(a)...

zkuste zmrazit dva vzorky, spinovanou a nespinovanou z jednoho zdroje ;)
r.m.

Anonymní řekl(a)...

Tak včera jsme s kamarádem který studuje vysokou školu zkoušely rozdíl mezi normální a spinovanou vodou. Je technicky zaměřený a částečně skeptický k těmto věcem.

Test byl jednoduchý, dva stejné hrnky s vodou, jedna spinovaná, druhá ne. Navíc hrnek se spin. vodou byl zespodu označen. Poprvé jsem prohodil sklenice já, on ochutnal a pak opačně. Výsledek byl hodně překvapující. Ze čtyřech pokusů jsme pokaždé poznaly která voda byla spinovaná a která ne. Nakonec řekl že spinovaná voda se mu zdála teplejší a sametová. Když spinoval on tak to poznat nešlo, asi je třeba pozitivních myšlenek a on má zkouškové.

Tož tak, myslel si že je to placebo stejně jako já a pěkně jsme to vyvrátily. Je to hodně zajímavé.
Pro Hačmor zpracovala Eva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spinovaná voda

(Jarda, 29. 12. 2011 2:19)

Když si spinuji vodu sám tak mi chutná.Jednou jsem to chtěl naučit kamarádku.Jednou jsem to udělal já a potom ona na stejné sklenici.Má akademické vzdělání v oboru přírodních věd a byla velmi skeptická.Ta voda byla horší než z vovovodu...

Re: spinovaná voda

(Eva, 29. 12. 2011 8:08)

Mám podobnou zkušenost a jsem ráda, že nejsem sama. Je to velmi zajímavé. Asi se děje s vodou při spinování mnohem víc, než si dokážeme představit. Děkujeme, že jste komentář napsal.

"Paperclip" po československu

(ms, 29. 11. 2011 17:11)

http://www.youtube.com/watch?v=X5nKfJLEqG8

...uvidíme za jak dlouho to smažou...

Hladím vodu

(Alena, 27. 11. 2011 14:40)

Hladím všechnu vodu ve které vařím a podávám lidem i zvířátkům. A hlavně nezapomenu poděkovat. Voda je dar.