Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na návštěvě u Besi

20. 6. 2011

img_3660--w-.jpg

Krásnou historickou chalupu na úpatí Beskyd jsem po menší zajížďce a Romanině mobilní navigaci konečně našla. Besi už stála ve vratech a velmi srdečně mně s celou rodinou uvítala. Po týdnu krásného počasí se vše otočilo a tak jsem velice ráda přijala pozvání na kávu do chalupy.  Majitelé mi s pýchou předvedli trám v hlavním pokoji s vyrytým letopočtem 1811. Ani se nedivím, že po víkendu neradi tento rodinný klenot opouští a všichni se těší na prázdniny, které zde tráví, pod dohledem Besi. Prohlédli jsme si akční psí fotky a já jsem ještě chtěla zdokumentovat mou návštěvu.  „Teta Besi“ se mi pochlubila s čtyřtýdenními koťaty, o které se stará jako o vlastní.  Snad ani nemusím říkat, že jsem se nestačila zeptat na spoustu věcí, které mně zajímaly. Tak snad někdy příště. Když jsme to nestihly s Romanou face to face, snad to zvládneme na Face-u.

img_3677--w-.jpg

Byl čas se rozloučit a jet zase zpět. Domů sice jedu až v pátek, ale alespoň trochu jsem si vynahradila moje „abstinenční“ příznaky. Už se prostě těším na tu mou hromadu psích chlupů a všechny ušaté kamarády tam doma.

20.6.2011 Alena  (Článek byl schválen viruálním lízancem od Besinky)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(mimišák, 22. 6. 2011 12:38)

Potěšení bylo na všech stranách - a korunovat virtuální známost skutečným setkáním bylo skvělé. Ještě jednou ahoj - teď bohužel jen přes net. Šťasnou cestu zpátky za Rú.
R.

Re: Díky

(Alena, 22. 6. 2011 22:54)

Už jsme jedním kolem na cestě, s notesem plným zajímavých námětů. Ahoj!