Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bližší setkání neobvyklého druhu

26. 12. 2011

Chtěla jsem popřát hezký den návštěvníkům stránek, a tak celou vycházku se psem jsem horečně přemýšlela. Něco bych měla vymyslet a napsat. Možná něco vážného k zamyšlení, když se blíží konec roku, nebo snad trochu veselého k pobavení, anebo něco tajemného, abychom se drželi našich oblíbených témat.

 

img_0001--2-.jpg

Pes si běhal v úvozu, kde vyrazil ukrytého bažanta, konečně nějaká zábava. Bažant si letěl najít klidný kout, já zavolala na psa a vraceli jsme se domů. Tehdy jsem „Je“ uviděla. Byly dva, kousek od sebe. Rychle foťák a honem alespoň pár obrázků. Co kdyby se ztratily v nějakém jiném časoprostoru. Oba ležely na svahu úvozu, jeden lehce poškozený, ten druhý se zdál úplně v pořádku. Pes se na chvilku nedůvěřivě přiblížil, ale pak když se nic nedělo, očuchával nejbližší okolí a já jsem si je mohla zblízka prohlédnout. 

img_0002--2-.jpg

Koho by napadlo, že zrovna dnes zažiju blízké setkání třetího druhu. Hned dva talíře najednou. I fotky se povedly i s detaily. Tak snad do nového roku budeme mít dál štěstí na zajímavá témata a obrázky, dnešek prostě nezklamal. Nemusela jsem nic vymýšlet, stačilo se jen se dívat kolem sebe.

Alena

img_0001.jpg

 Tabulka tvarů (UFO nad Čechami a Slovenskem - V.Liška, L.Lenk a V.Šiška)

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Myslím, že vím, které čuně je majitel:-)))))

(Eva, 26. 12. 2011 13:27)

Hezky jsem se pobavila:-)))), nedávno jsem dala tašku " létajících hrnků", majitelce přímo do popelnice. Jedno je ale jisté, každý, kdo jde úvozem k lesu, jde se na talíře podívat:-)))). Musím vzít tašku a odnést je opět do její nádoby na směsný odpad:-)))))).

Re: Myslím, že vím, které čuně je majitel:-)))))

(Alena, 26. 12. 2011 18:34)

Už jsou pryč, střepy v místech kde venčíme psy jsem raději nenechala :-))))