Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jolie - Bruselský Grifonek

5. 11. 2014

dsc_0571---kopie--2-.jpgJolie - Bruselský grifonek

Naše malá kamarádka Jolie byla na své první výstavě. Její první seznámení se světem na zeleném výstavním koberci proběhlo na jedničku. Ve své kategorii štěňat byla sice sama, ale mezi všemi zástupci plemene ukázala své kvality a nadchla svou veselou a kontaktní povahou. S výsledkem velmi nadějná a výborným posudkem zahájila svou výstavní kariéru. img_5604.jpg

Jolie je 4 měsíční štěně plemene Bruselský Grifonek. Její majitelka si tohle dvoukilové štěstí přivezla na konci srpna až ze severní Moravy. Jméno v průkazu původu zní Jennie Walker z chovné stanice Fatal Gang paní Matoulkové. Grifonci jsou chováni jako společenští pejsci už několik století. Jejich vzhled i milá a zvídavá povaha z nich dělá příjemné společníky. Rozhodně patří mezi aktivní plemena a snadno se učí.

Na XXIIV. Mezinárodní výstavě všech plemen psů 2. listopadu 2014 bylo přihlášeno 19 jedinců plemene Grifonek. Z toho Belgických Grifonků 8, Brabantíků 4 a Bruselských Grifonků celkem 7. V kruhu číslo 26 posuzoval plemeno rozhodčí Tomáš Kučera. V připojeném fotoalbu najdete fotografie nejen malé Jolie, ale i ostatních účastníků (hodnocení najdete zde), tak jak jsme je stihli zaznamenat.

Po soutěži zbyla chvilka i na procházku mezi ostatními výstavními kruhy a na návštěvu prodejních stánků. Jolie celou dobu spokojeně pospávala v náručí a nechávala se obdivovat a hladit. Cestou domů si nechávala zdát, kam vyrazí na výstavu příště. Snad zkusí štěstí v Brně na Duo CACIB 2015.

Text a foto Alena

 

Náhledy fotografií ze složky Jolie - Prague Expo Dog 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Dana, 6. 11. 2014 20:01)

Gratuluji malé Jolie i její paničce a přeji hodně úspěchů v soutěžích a výstavách.

Re: Gratulace

(Alena , 14. 11. 2014 21:49)

Výstava se moc vydařila a určitě nebyla poslední... díky.

Gratulace

(Markéta Piškulová + Duffy Slnečný lúč (pyšný otec malé Jolie), 13. 11. 2014 10:01)

Velká gratulace a dík za vystavení našeho potomka. Těšíme se na další výstavní úspěchy.

Re: Gratulace

(Alena , 14. 11. 2014 21:41)

Není zač, moc jsme si to užily )))