Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ať Vás harmonie a štěstí provází po celý rok 2014

30. 12. 2013

Ať harmonie a štěstí Vás provází po celý rok 2014novorocenka-s-holly.jpg

        Vám přeje

tým Hačmoru a OS LES PSÍCH DUŠÍ CHOCERADY

 

Ráda bych zde i za kolegyně poděkovala, jako každý rok našim autorům článků, Vám, že si na Hačmor zaskočíte počíst, všem, co nás podporují, aby Les psích duší byl nejen krásný, ale i účelný a všichni návštěvníci se zde cítili velmi dobře. Dle Vašich ohlasů je vidět, že děláme svou práci dobře, což je pro nás velkou odměnou.

Proto, užívejte si po celý rok každého i sebemenšího štěstíčka, nezapomínejte na své čtyřnohé kamarády a snažte se s nimi být, co nejvíc, jejich život bohužel není dlouhý. Dopřejte jim svou přítomnost a lásku a jak tu před dvěma lety si přál náš Morgýšek, nezapomeňte si hrát.

Moc děkuji svým kolegyním, vezmu to podle abecedy: Alena, Evě a Malgorzatě, bez jejich velké pomoci si neumím chod Hačmoru a LPD představit.

I v novém roce 2014 se můžete těšit na zajímavé články a rady, v červnu pak na soutěž přímo v LPD - CHOCERADSKÝ ŠIKULA. Bude nejen pro pejsky a jiné chlupaté kamarády, ale i o šikovných dětech a dospělích. Je před námi opět plno práce, tak nám držte palce. A přijďte mezi nás.

A nyní přípitek

 

Za tým Hačmoru a OS Les psích duší

Eva Slivanská a Holly Půlnoční měsíc

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

P.F.2014

(Díky..., 1. 1. 2014 18:57)

Děkujeme za nádherný nápad a jeho realizaci...Přejeme do Nového roku 2014 mnoho příznivců , mezi které se počítáme i my...Aja , Forrest Gump a ,,odpočívající" Toníček pod břízkou...♥

Re: P.F.2014

(Eva Hačmor, 1. 1. 2014 19:05)

Moc díky za krásné přání, jako každý den, i dnes jsme byli v LPD a obešli všechny stromečky - pejsky. V celém nové roce a i v těch mnoha dalších přeji Tobě i Forrestovi krásný život ve zdraví, lásce a štěstí.

:-)

(Zlatka+Sany, 31. 12. 2013 12:41)

Krásné přáníčko, Evi, I my se Sanym přejeme všem i LPD jen to nej nej nej po celý další rok :-)

Re: :-)

(Eva Hačmor, 31. 12. 2013 17:40)

Moc díky, určitě to bude potřeba.♥