Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autopatie - léčba vlastní slinou

2. 3. 2011

Dobrý den,
ráda bych vám zde přiblížila metodu léčení autopatii.
Moje cesta, jak jsem se k této metodě dostala, byla přes homeopatii.
Jsem pejskař jen krátce, máme boloňského psíka rok, takže má cesta byla skrze mé děti, kteří trpěly ekzémem, astmatem a alergiemi na potraviny. Museli jsme dodržovat bezmléčnou a bezlepkovou dietu.

Od lékařů jsem se rychle uchýlila k alternativní léčbě, která je nyní mou srdeční záležitostí.Homeopatie nám nesmírně pomohla, změny jsou nejdřív v psychice, poté na fyzickém těle. Ekzému a alergií jsme se více méně zbavili, ale co mě nejvíc trápilo, byl synův špatný dech, který se homeopatiky ne a ne zlepšit na delší dobu.(Krátkodobě ano.)
Jednou jsem si přečetla článek od pana Mgr. Čehovského o autopatii - kdy si nehledáme podobný homeopatický lék naší vlastní frekvenci, povaze, ale vytváříme si ho ze sebe - z vlastní sliny.

Přihlásila jsem se na kurzy o autopatii a od té doby jsem opustila homeopatii a celá rodina se "léčíme" autopatií.
Je to nesmírně jednoduchá a účinná metoda. Na přípravu se používá speciální autopatická lahvička, ve které se slina naředí čistou, nechlorovanou vodou. Samozřejmě má to svá pravidla, která se musí dodržovat - uzavřená místnost, děláme - li to druhé osobě - (zvířeti), musíme mít chirurgické rukavice a roušku (šátek) přes ústa a nos. A co je nejdůležitější - ředění. U homeopatik nám ho musí určit homeopat - je to to číslo na balení homeopatik (např. 9CH). U autopatie nám ho určí autopat, ke kterému chodíme, kdo praktikuje samoléčbu podle sebe (vše se člověk naučí na kurzech). Kdo nemá potřebu mít "hmotu", je mnohem účinnější udělat si autopatický preparát z vlastního dechu - kde je otisk naší energie , vibrace.

Za největší objev považuji vytváření autopatického preparátu převařením,sterilizací - protože i zde stále byly případy, které se ne a ne vyléčit. Pan Čehovský přišel na to, že když se dech /slina před ředěním převaří (nad svíčkou), usmrtí se mikroorganismy- paraziti, které nám způsobují nemalé problémy - autoimunitní nemoci, artrózu,......., až po rakoviny.
Jsou to kvasinky, candidy, chlamydie... - klasická medicína si s tím neumí poradit, ale bohužel ani alternativa není vždy úspěšná.
Mám vyzkoušené na své rodině, jak neuvěřitelně toto funguje. Syn přestal mít dýchací problémy- způsobuje to totiž chlamydie pneumonie v plicích, kterou se předtím stále nedařilo vypudit. A po autopatii zahříváním je to pryč!
Toto lze samozřejmě praktikovat i u zvířat - a slyšela jsem reference, že velmi úspěšně. Je však již potřeba určitá znalost o této metodě a také autopatická lahvička.

Existuje také možnost udělat autopatický preparát pouze tedy ze sliny - tzv. Korzakovovým ředěním, které je účinné do 40CH.
To však pro zvířátka bohatě stačí - a i pro lidi, kteří řeší nějaký akutní problém, nebo tomu nevěří a nechtějí hned investovat, ale přece jen to chtějí zkusit - co kdyby náhodou.... Já tomu říkám první pomoc. Postup je následující:
Vezmeme si čistou, neperlivou vodu v pet lahvi. Musí být ještě nepoužitá. Dělám -li to pro sebe, zavřu se do nejlépe koupelny, kde jsem sama. Děláme -li to druhému, mám na rukou rukavice a přes ústa a nos šátek.
Otevřu lahev a plivnu do víčka, napustím do plna vodou a asi 30 sec.poklepávám. Poté vyliji a opět naplním víčko vodou, takto opakovat 15 krát. ( Odpovídá ředění 15CH). Poslední víčko - patnácté - vodu částečně vylijeme na čelo - 6.čakra, zbytek do úst (pro ty, kteří musí mít něco hmotného).
Jak jsem již zmínila, je možné dělat až ředění 40CH = 40x vylití, mě se však osvědčilo nejvíc 15-25 CH. Toto je možné dělat několikrát denně, než se akutní stav nezlepší, pak stačí vždy ráno - ranní slina je nejúčinnější, než problém vymizí.
NUTNO dodržet - alespoň 30 minut před a po autopatii nepít a nejíst. U lidí také netelefonovat.

A teď konečně moje vlastní zkušenost s autopatií u pejska. Minulý týden jsem se vrátila z práce a celá chodba a koupelna, kde je Endy při naší nepřítomnosti, byla pod exkrementy. Dostal šílený průjem. Když jsem douklidila, nevěděla jsem, co s ním. Jak jsem již říkala, psa máme poprvé. Tak jsem se rozhodla pro autopatii. Jelikož pes neplivne, použije se kapátko zakoupené v lékárně na odebrání sliny. Je-li to přesto problém, lze do kapátka nabrat trochu čisté, neperlivé a nechlorované vody, stříknout do tlamy a hned nasát zpět již smíchanou se slinou. Postup je pak stejný, jak jsem popsala. Udělala jsem mu ředění 15CH.
V noci ještě chodil ven, ale už nebyl schoulený a vyčerpaný, dokonce běhal a štěkal na psy. Druhý den už byl veselý, chtěl si hrát, v poledně už tak loudil , že má hlad, že jsem mu dala piškoty, uvařenou mrkev s rýží. Na velké ještě byl, ale jen 2x za celý den. Třetí den ještě byl na té rýži, ale stále hledal, hrál si, dováděl jako obvykle. Čtvrtý den jsem mu dala už jeho oblíbené granulky a i stolice se ustalovala do normálu. Autopatii jsem mu první dva dny dělala 3x denně, další 2 dny pak již jen ráno.

Autopatit mohu jen a jen vřele doporučit, pro mě je to nejlepší alternativní metoda, kterou jsem poznala.
Dáša Knesplová           Hačmor pro vás našel video:


10.10.2010-skupina-hacmor-003.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

průjem po třech dnech

(pejskař, 28. 10. 2012 19:48)

Milí přátelé, chovám pejsky řadu let a vizte, že průjem se po třech dnech (i dříve) vyléčí "sám". Bez podání čehokoli. Čili "úspěch" mne moc nepřesvědčil o metodě.

Hezky popsáno

(Zuzana , 11. 4. 2011 10:33)

Dobrý den,
děkuji za hezky popsaný způsob, jak léčit akutní problém u pejska, určitě budu aplikovat, až bude třeba. Autopatické semináře jsem také absolvovala, takže vím, jak skvělá je to metoda, ale u zvířat jsem zatím nezkoušela.
Mějte se hezky.
Zuzana Klenková

Re: Hezky popsáno

(Dáša, 11. 4. 2011 20:31)

Děkuji, pro mě to bylo u pejska také poprvé a autopatie jako vždy nezklamala. Dokonce jsem slyšela, že lze takto postupovat i u rostlin - místo sliny se použije rozdrcený list (stonek).
Mějte se krásně.

Re: Re: Hezky popsáno

(Jarmila, 31. 1. 2012 8:56)

Paní Dášo, prosím, jak jste postupovala přesně u rostlin? Děkuji.

Re: Re: Re: Hezky popsáno

(Eva, 31. 1. 2012 16:48)

Paní Dáše jsem přeposlala komentář, určitě brzy odpoví. Prosím, o strpení.

Re: Re: Re: Re: Hezky popsáno

(Dáša, 31. 1. 2012 18:05)

Dobrý den paní Jarmilo,
u rostlin jsem postupovala tak, že jsem vzala nemocný list, který jsem natrhala, namačkala na co nejmenší kousky a dala jsem do skleničky, nalila čistou vodu. Poklepala jsem několikrát se sklenkou a poté jsem rostlinu tou vodou zalila. Zatím mi to takto fungovalo u dřevité pivoňky a růže.
Přeji mnoho úspěchů. Mějte se hezky Dáša.

Re: Re: Re: Re: Re: Hezky popsáno

(Jarmila, 9. 2. 2012 7:18)

Paní Dášo, moc děkuji, vyzkouším to na kokosové palmě. Poté Vám dám vědět, jak dopadla.
Jarmila

Re: Re: Hezky popsáno

(Zuzana, 12. 4. 2011 14:00)

Dobrý nápad s rostlinami, někdy také potřebují pomoci. Vyzkouším u napadeného ibišku.
Ještě se chci zeptat - kam pejskovi aplikujete autopatický proparát? Do tlamy nebo na čelo? Já bych asi zkusila rozhrnout srst a nalít nad oči.
Díky a mějte se.

Re: Re: Re: Hezky popsáno

(Dáša, 15. 4. 2011 10:16)

Autopatický preparát jsem Endymu aplikovala na čumák a do tlamičky, slízl to a spolkl.

Díky

(Romana, 23. 6. 2011 11:23)

o této metodě jsem vůbec netušila. Prozatím dost využívám u pejsků homeopatii (alergik, druhý ledvinář)

Re: Díky

(Dáša, 10. 7. 2011 20:41)

Já s homeopatiky u psa zkušenost nemám, jen u lidí a s porovnáním s autopatií autopatie nám fungovala mnohem rychleji a komplexněji než homeo.

Velmi zajímavý článek

(Alena, 3. 3. 2011 6:02)

díky jemu mají stránky dalšího čtenáře, mého manžela.