Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty

V této rubrice se dozvíte, jak nás kontaktovat. Naše příspěvky poznáte pod jmény Alena, nebo Eva. Pokud máte zájem o kontakt třeba na autory jiných článků, můžete jim poslat mail k nám na Hačmor , hacmor@seznam.cz a my ho přepošleme, nebo prostě jen stačí přidat k článku komentář, ty jsou zapnuté vždy. Máte pro nás něco zajímavého, Napište nám.

   Eva Slivanská - obchod s krmivem a salon pro psy s pětadvacetiletou tradicí Chocerady 272

Výcvikové poradenství

 Editorka stránek.

Tel. 603505221

eva.slivanska@seznam.cz

Svou reklamu na náš web objednávejte na výše uvedeném mailu.

 Vedení výcviku -  Alena Vejvodová  603 447 583 mail: forru@seznam.cz

Editorka stránek

 Les psích duší

spolek -  neziskovka

sídlo: Chocerady 272

tel: 603 505 221

mail:lespsichdusi@seznam.cz

  ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ NÍŽE, NEBO SVÉ DARY MŮŽETE VLOŽIT DO KASIČKY NA PROVOZOVNĚ VIZ VÝŠE. DĚKUJEME ZA VAŠI LASKAVOST.

Les psích duší - registrace MV provedena 18.9.2012  -  VS/1-1/90072/12-R

od 1.1.2014 zapsán v soudním spolkovém rejstříku L24768

       IČO - 22712453

 

Číslo bankovního účtu : 2000308776/ 2010 pro platby v České republice

                                  2000308776/ 8330 pro platby v Slovenské republice

jiné měny a mezinárodní platby :

IBAN:  CZ8620100000002000308776,  WIFT/BIC:  FIOBCZPPXXX 

Variabilní symbol pro identifikalci platby - uveďte datum vkladu např. 20122509 nebo uveďte ve zprávě pro příjemce vaše jméno.

img_1941--2-.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Ivanka Burešová, 23. 4. 2017 19:55)

Prosím o info zda je možné vámi zasadit strom nebo keř za naší zemřelou fenečku Bessinku. Peníze zašlu na váš účet. Děkuji , jsme z Uherského Hradiště.
Ivanka

Re: Dotaz

(EVA, 27. 4. 2017 10:38)

Určitě, kontaktujte mne prosím na můj mail: eva.slivanska@seznam.cz , nebo na lespsichdusi@seznam.cz
Taky jsem měla fenečku tohoto krásného jména.
Eva

Daruji sedmiletou fenku dobrmana

(Bruno Vlček 776 608 504, 15. 12. 2015 14:18)

Z důvodu přestěhování a nesnášenlivých sousedů a stráty partnera nemůže se paní postarat o pejska,kterého má moc ráda. Dejte vědět o někom kdo by se pejska ujal. Je velmi hodná a nekonfliktní.

Re: Daruji sedmiletou fenku dobrmana

(EVA, 16. 12. 2015 10:50)

Prosím, využijte spíše bezplatnou inzerci, bude to rychlejší.

Otvíračka obchodu

(Mirek, 2. 9. 2015 11:44)

Stále ji nemohu najít.
A pak taky barvy menu vlevo jsou pro mě nečitelné. Chtělo by to tmavší podklad.
Děkuji

Re: Otvíračka obchodu

(EVA, 5. 9. 2015 13:09)

Už se na tom pracuje:-). Barvu šuplíčků:-) neovlivním, je to přednastavené.

cedulka - zápich na vlastní pejskův hrobeček

(Alena, 24. 5. 2015 10:18)

Je možné, něco takového vyrobit. Díky

Re: cedulka - zápich na vlastní pejskův hrobeček

(Eva OS LES PSÍCH DUŠÍ, 25. 5. 2015 11:17)

Určitě, stačí se domluvit s paní Zuzanou Kolaříkovou, zde je odkaz:http://arbeus.info/, jen si dovolím podoknout, že Les psích duší není hřbitov, jen příroda ve jménu těch, co už s námi nejsou, ale sází se zde i za živé.

podivné

(Karel Balík, 24. 9. 2014 15:25)

v kynologii se pohybuji na Benešovsku už cca 40 let ale o Vás jsem ještě neslyšel, také to svědčí o Vašich kritikách, napřed něco dokažte a pak kritizujte.

Re: podivné

(Eva Hačmor, 24. 9. 2014 16:34)

Pak je to vzájemné:-)))). Ani já o vás nikdy neslyšela, ale pokud máte pocit, že mne musíte setřít.-), poslušte si:-) Kynologové mne znají už desítky let. Až pojedete přes Chocerady, jste srdečně zván a kritiku dát osobně.

Re: Re: podivné

(Karel Balík, 24. 9. 2014 16:58)

jestli jste navštěvovala cvičáky v Čerčanech, Benešově, Vlašimi, nebo se zúčastnila zkoušek, závodů ve středočeském kraji nebo na okr. Benešov, tak jste o mě musela slyšet nebo jsme se i možná museli potkat, ale bohužel si nepamatuji, kynologii zdar Karel :-)-kde máte v Choceradech cvičák, rád bych se někdy podíval. Často jsem spolupracoval s již legendami místní kynologie Karlem Fukou, Frantou Hřebíčkem, Mirkem Seidlem, či Bohoušem Habalem.

Re: Re: Re: podivné

(Eva, 25. 9. 2014 17:11)

Karla Fuku a Frantu Hřebíčka jsem znala, koncem sedmdesátých a začátkem osmdesátých let jsme často jezdili na závody do Benešova a i vítězili:-), já jsem z Prahy, takže pro mne byly spíš závody v Praze a blízkém okolí přijatelnější. V Lese psích duší máme dostatek vlastního prostoru na cvičení, není to klasický cvičák, ZKO, ale jen taková sportovní zóna pro pejskaře, kde výcvikové hodiny dává kolegyně, já spíš sháním peníze pro chod tohoto projektu a dávám tam vlastní práci, navíc se věnuji Holly a jejímu neobvyklému nadání. Moc času mi nezbývá. Bohužel. Kdysi jsem měla i chovku, ale nějak už po kynologické špici netoužím. Užila jsem si jí dost. Do LPD se může přijet podívat každý, vše je volně přístupné.

Re: Re: Re: Re: podivné

(Karel, 26. 9. 2014 20:47)

Ok díky. také se už v současné době aktivně kynologii nevěnuji, už mě to tak když se blíží 60tka neláká, ale na pejsky jsem nezanevřel mám aspoň dva oříšky, nalezence, tak mám o zábavu postaráno:-)- na pejskaře z Prahy si moc nepamatuji, vím, jen, že k nám jezdili kolgové z Křenic a z Kolovrat ale to už je hodně dávno a pak si pamatuji ale bohužel už nevím jméno pejskařky myslím z Kolovrat co vyhrála ve Vlašimi Podblanický pohár ale to asi nejste vy .-)

Re: Re: Re: Re: Re: podivné

(Eva, 30. 9. 2014 11:56)

Ne, to jsem nebyla já, do Kolovrat jsem naposledy zavítala, když tam pískal rozhodčí Fáček, do Křenice jsem jezdila cvičit a podle tohoto cvičáku jsem pak pojmenovala CHS.-) Na závodě tam tehdy dle ZVV2 jsme byly s fenou na 4. místě:-))), tehdy naše nejhorší umístění:-). V Bene jsme měly lepší výsledky:-)))), tehdy branné závody.-) Nyní se věnuju spíš detektoringu, ale vše je na strankách:-) a Lesu psích duší. A pochopitelně Holly.

Granule nebo syrové maso?

(Simona Jindrová, 28. 8. 2014 23:10)

Moc děkuji za informace ohledně této problematiky. Až do teď jsem byla přesvědčena, že co nejdříve začnu krmit své dva psíky a kocourka syrovým masem. Váš komentář mi otevřel oči a rázem jsem změnila mé poblouznění z barfování. Takže dál zůstávám u granulí. Děkuji s pozdravem Simona.

Re: Granule nebo syrové maso?

(Eva, 29. 8. 2014 11:19)

Dobrý den paní nebo slečno Simono,
myslím, že Vaše rozhodnutí je správné. Před časem proti mně dokonce byla založena diskuze na FB:-), jedna dáma se tam náramně projevila, přitom ať si každý krmí čím chce, jak ona bude barfovat. Dávala fota, co psovi dává, někdy jsem si nebyla jistá, jestli to má v hlavě v pořádku, podle toho, co do něho cpala. Před pár týdny pes zemřel v nějakých třech letech na rakovinu slinivky. Má nového pejska a ten papká granule:-) a z dámy se stala bojovnice opačné strany:-). Lidi jsou fakt někdy divní:)

To je drzosť

(Barbora, 4. 9. 2013 11:54)

Prečítala som si Váš článok v ktorom máte odvahu sa pohrdlivo vyjadrovať o spôsobe výchovy psov Cesara Milliana! Prečítala som si aj reakcie a vaše uštipačné odpovede tým ktorí s Vami nesúhlasili. Ako odborníka tam naopak vychvaľujete akúsi Lenku ktorá vyriešila neznášanlivosť svojich fén tým že ich od seba oddelila, čiže vlastne schovala hlavu do piesku! Čo ste Vy vlastne dokázali? Vo vlastnej pípíškovskej nadutosti a tuposti dokonca máte drzosť zarábať na svojich nezmysloch ktoré nazývate výcvikom? Že si psíčkovia pobehajú po lese? Netvrdím, že by ste boli pre psov škodná, určite ich máte rada ale dajte si aspoň facku skôr než niečo vyhlásite za absolútnu pravdu a iné za absolútny nezmysel.

Re: To je drzosť

(Eva Hačmor, 5. 9. 2013 11:43)

Dobrý den, nejdřív jsem chtěla komentář vymazat, protože urážky tu snad nejsou zapotřebí, ale nakonec ho tu nechám. Jen tak pro vaši informovanost, ta nějaká Lenka, je paní rozhodčí pro sportovní kynologii, Lenka Novotná, chovatelská stanice německých ovčáků z Draka. Člověk, který v kynologii mnoho dokázal. Co jste dokázala vy? Podle mých zkušeností, postupovala naprosto správně.
Cezara Millana tu nikdo nehaní, jen jsem poukázala na drobné nedostatky. My opravdoví kynologové si prostě dokážem říct, kdy je chyba. To vy asi nesnesete.
Výcvik v reálu je velmi důležitý a po našem vzoru ho začali praktikovat i jinde.
Facku si dávat nebudu, ale obrázek jsem si o vás udělala dokonalý:-)
Pokud mé odpovědi na komentáře vám podobných lidí vás iritují, nečtěte je. Vždy odpovídám slušně. Vám však slušnost poněkud chybí.
Hezký den
Eva

Díky

(Ivča, 26. 5. 2013 21:12)

Udělali jste mi touto stránkou obrovskou radost :-) Taky jsem stála frontu na Pes přítel člověka za 4 koruny a byla jsem nešťastná, když se na mě nedostalo. Gerro z Hradu Jenštejna, Mingo von Arminius, Canto Wienerau...to byli moje idoly :-) Hledala jsem fotku Minga a podařilo se mi zabloudit na vaše stránky. Díky nim jsem se vrátila o 20 let zpátky na novohradecký cvičák, a i když se mi splnil sen a dnes pracuji jako výcvikář a v dogsittingu, moc ráda vzpomínám na chvíle, které jsem strávila se svými pesany na cvičišti, ještě tehdy svazarmovským. Díky moc. Ať se daří :-)

Re: Díky

(Eva Hačmor, 27. 5. 2013 12:30)

A vy nám. Vzpomínání na tyto psy není nikdy dost. Zaslouží si, aby byli pro své kvality stále s námi, i když už jen takto. Přejeme také, aby se Vám dobře dařilo a jestli máte nějaké fotky pro náš archív, nebo byste chtěla nějakého pejska z té doby představit v článku, moc rádi ho zveřejníme. Informací a fotografií z té doby už moc není a je to velká škoda. Mezi námi, stále vzpomínám na svazarmovské doby, tehdy si byli pejskaři nějak blíž.
Eva